Apmaudžią nesėkmę NBA patyrė Sakramento „Kings“ (19/12). Domanto Sabonio atstovaujama komanda rungtynių gale slystelėjo ir rezultatu 104:111 (21:25, 29:20, 28:30, 26:36) nusileido Šarlotės „Hornets“ (7/24).

Šia pergale Šarlotės komanda nutraukė net 11 pralaimėjimų seriją.

D. Sabonis rungtynėse buvo vienas komandos lyderių, tačiau užfiksavo neeilinį trigubą dublį. Lietuvis per beveik 35 min. pelnė 23 taškus (10/20 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.), atkovojo 19 kamuolių, tačiau padarė net 11 klaidų.

Toks klaidų kiekis buvo naujas krepšininko antirekordas, nes anksčiau D. Sabonis daugiausiai kartų per mačą buvo suklydęs 9 kartus.

Geriausiai „Kings“ gretose apsirodė De’Aaronas Foxas, kuris pelnė 30 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Komandos koja kojon žengė bene viso mačo metu. Arenos šeimininkai į priekį žymiau buvo pabėgę tik įpusėjus pirmajam kėliniui, kai susikrovė dviženklę persvarą (18:8). Visgi Šarlotė surengė geresnę atkarpą ir pirmas ketvirtis baigėsi svečių naudai (21:25).

Į lemiamą kėlinį su minimalia persvara (78:75) žengę Sakramento krepšininkai dar laikėsi priekyje iki pat paskutinės mačo minutės, kai P. J. Washingtono dėjimas išvedė „Hornets“ į priekį (104:105).

Per likusį laiką šeimininkams taškų pelnyti nebepavyko, o Šarlotės komanda pridėjo dar kelis metimus ir šventė pergalę (104:111).

Svečių gretose rezultatyviausiai Terry Rozieras, kurio sąskaitoje po mačo buvo 34 taškai, o dar 27 pridėjo ir Milesas Bridgesas.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 30 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 23 (10/20 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud., 19 atk. kam., 4 rez. perd.), Chrisas Duarte 12 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Keeganas Murray 10.

„Hornets“: Terry Rozieras 34 (6 rez. perd.), Milesas Bridgesas 27 (5 atk. kam.), P. J. Washingtonas 17 (4 atk. kam.), Cody Martinas 10.