Espo mieste (Suomija) surengtos „Motonet GP“ lengvosios atletikos varžybos, kuriose antrą vietą užėmė lietuvė Ieva Zarankaitė.

Geriausia Lietuvos disko metikė įrankį nuskraidino 59,18 metro (X – 58,23 – X – X – 59,18 – 58,15). Jai visai nedaug pritrūko ir varžybų nugalėtojos suomės Sallos Sipponen (59,43). Trečia buvo britė Kirsty Law (57,42).

I.Zarankaitei priklausantis geriausias Lietuvos sezono rezultatas yra 59,92 m. Jos asmeninis rekordas nuo 2021 m. yra 62,08 m.

Pirmadienį „Susanne Meier Memorial“ varžybose Bazelyje (Šveicarija) Agnė Šerkšnienė laimėjo 400 m bėgimą (53.70).

Josefo Odložilo memoriale (WA kontinentinio turo bronzinės varžybos) Prahoje (Čekija) Liveta Jasiūnaitė numetė ietį 58,74 m (54,64 – 54,55 – 53,61 – 54,58 – 58,74 – X) ir užėmė ketvirtą vietą. Nugalėjo čekė Nikola Ogrodnikova (62,65).