ieva zarankaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ieva zarankaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ieva zarankaitė“.

Lietuvos disko metikės dominavo moterų disko metime Las Vegase

Las Vegase (JAV) vyko „UNLV Rebels Elite Invitational“ lengvosios atletikos varžybos, kuriose lietuvės dominavo moterų disko metime. Varžybų nugalėtoja tapo Ieva Gumbs, kuri geriausiu – trečiu – bandymu – įrankį nuskraidino 60,04 metro (X – 49,83 – 60,04 – X – 56,26 – 59,72). Antra buvo Eglė Zarankaitė, kuri antru mėginimu diską nusviedė 49,86 m (45,91 – 49,86 – X – 49,29 – X – 40,68). Arčiausiai lietuvių buvo Morgan Blackburn (47,36), o iš viso varžėsi 10 disko metikių.
2024-04-10

Paaiškėjo vieta, kurią pasaulio čempionate užėmė disko metikė Ieva Zarankaitė

Budapešte (Vengrija) vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate į finalą nepavyko patekti Lietuvos disko metikei Ievai Zarankaitei. Kvalifikacijos A grupėje startavusi lietuvė geriausiu – pirmuoju – metimu diską nusviedė 59,98 metro (59,98 – 59,92 – X) ir užėmė 9-ą vietą, todėl prieš B grupės varžybas I.Zarankaitės galimybės patekti į finalinį 12-uką buvo minimalios. B grupėje sportininkių rezultatai buvo kuklesni, bet 5 disko metikės vis tiek aplenkė I.Zarankaitę.
2023-08-20

Pradėta Baltijos čempionato titulo gynyba: Lietuvos lengvaatlečiai iškovojo 19 medalių

Penktadienį Valmieroje (Latvija) prasidėjo Baltijos šalių komandinis lengvosios atletikos čempionatas. Individualiose rungtyse startavę Lietuvos sportininkai iškovojo 6 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos medalius. Praėjusiais metais komandinėje įskaitoje pirmą vietą užėmę lietuviai po pirmosios dienos dalinasi antrą vietą su latviais (138 taškai), pirmi žengia estai (168 taškai). Vieną iš aukso medalių iškovojo tik antrą kartą šią vasarą varžybose rutulį stūmusi Ieva Zarankaitė.
2023-08-05

Vokietijoje puikus Martyno Aleknos pasirodymas: aplenkė ne vieną disko metimo žvaigždę

Lengvosios atletikos varžybose Vokietijoje šeštadienį jėgas išbandė du Lietuvos disko metikai. Vyrų varžybose neseniai karjeros rekordą pasiekęs (64 metrai) Martynas Alekna šį kartą geriausiu mėginimu įrankį nuskraidino 62,80 m (57,31 – 60,84 – 62,80 – X – 60,73 – 57,09). Lietuvis užėmė 5-ą vietą tarp 14 dalyvių.
2023-05-20

Diskininkų varžybos Palangoje: Gudžius laimėjo Lietuvos ilgų metimų čempionatą, Martynas Alekna – antras

Sekmadienį Palangoje finišavo Lietuvos ilgų metimų čempionatas. Antrąją jo dieną varžėsi disko metikai. Didžiausią dėmesį kėlusią vyrų disko metimo rungtį laimėjo Andrius Gudžius. Čempionato favoritas geriausiu – ketvirtu – mėginimu įrankį nuskraidino 65,90 metro (X – 65,27 – 65,90 – X – 63,93). Jam tai buvo 8-a pergalė per karjerą šiame čempionate.
2023-05-07

Stipendijos negavę profesionalūs sportininkai priversti minti Užimtumo tarnybos slenksčius: vietoj treniruočių – pardavėjo darbas

Spalvingas sportininkų gyvenimas Lietuvoje: vieną dieną intensyviai treniruojasi artėjančiai olimpiadai, čempionatams, kad atstovautų šalį, o kitą – Užimtumo tarnyboje konsultuojasi dėl darbo. To priežastis – Seimo priimta naujoji Sporto reforma, nurėžusi trečdalio profesionalių lengvaatletų stipendijas. Netekę valstybės rėmimo sportininkai teigia, kad atsidūrė kryžkelėje ir svarsto, kad reforma gali neigiamai paveikti jų rezultatus.

Pritrūko sėkmės: Zarankaitei iki Europos čempionato finalo trūko 20 cm, o Bertašiui – 0.89 sek.

Miunchene (Vokietija) prasidėjusiame Europos lengvosios atletikos čempionate pirmadienio vakarinėje sesijoje atranką mėgino įveikti du lietuviai. Moterų disko metime Ieva Zarankaitė pateko į kvalifikacijos B grupę, kur geriausiu – trečiu – mėginimu įrankį nuskraidino 56,85 metro (55,22 – 55,66 – 56,85). I. Zarankaitė savo grupėje užėmė 7-ą vietą, o bendroje atrankos įskaitoje buvo 14-a. Į finalą pateko 12 sportininkių, o lietuvei iki šio tikslo pritrūko vos 20 cm.
2022-08-15

Lietuvos disko metikei debiutinis pasaulio čempionatas susiklostė nesėkmingai

Naktį iš pirmadienį į antradienį Lietuvos laiku JAV vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate startavo 27-erių Ieva Zarankaitė. Pasaulio čempionato debiutantė moterų disko metimo kvalifikacijos A grupėje geriausiu – trečiu – mėginimu įrankį nusviedė 57,57 metro (57,39 – 57,31 – 57,57). Labai stabilius rezultatus demonstravusi I.Zarankaitė savo grupėje užėmė 12-ą vietą. Į finalą kaip tik ir pateko 12 sportininkių, bet po A grupės atėjo laikas B grupės metikėms.
2022-07-19

Disko metikių varžybose Suomijoje Zarankaitė – antra

Espo mieste (Suomija) surengtos „Motonet GP“ lengvosios atletikos varžybos, kuriose antrą vietą užėmė lietuvė Ieva Zarankaitė. Geriausia Lietuvos disko metikė įrankį nuskraidino 59,18 metro (X – 58,23 – X – X – 59,18 – 58,15). Jai visai nedaug pritrūko ir varžybų nugalėtojos suomės Sallos Sipponen (59,43). Trečia buvo britė Kirsty Law (57,42). I.Zarankaitei priklausantis geriausias Lietuvos sezono rezultatas yra 59,92 m. Jos asmeninis rekordas nuo 2021 m. yra 62,08 m. Pirmadienį „Susanne Meie...
2022-06-08

Diskininkės Zarankaitės sezono pradžia pažymėta bronza Portugalijoje

Leirijoje (Portugalija) praėjusį savaitgalį vyko lengvosios atletikos varžybos, kuriose pasirodė ir dvi Lietuvos disko metikės – Ieva bei Eglė Zarankaitės. Geriau sekėsi labiau patyrusiai I.Zarankaitei. Ji ketvirtu bandymu įrankį numetė 57,22 metro (53,50 – 56,82 – 56,23 – 57,22 – 55,91 – 5513) ir užėmė trečią vietą.