Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ pralaimėjimu baigė Ispanijos lygos reguliarųjį sezoną. Ispanijos čempionai 68:71 nusileido Manresos „Baxi“ ekipai.

R.Giedraitis per 34 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 0/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir dusyk prasižengė.

T.Sedekerskis žaidė 34 minutes, surinko 8 taškus (2/5 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 13, perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet po kartą suklydo ir prasižengė.

Martynas Sajus nugalėtojų gretose per tris minutes niekuo nepasižymėjo.

Vitorijos ekipa Ispanijos lygos ketvirtfinalyje susitiks su „Valencia“, o „Baxi“ sezonas yra baigtas.

Į atkrintamųjų varžybų traukinį įšoko Las Palmo „Gran Canaria“ ekipa su Tomu Dimša, kuri išvykoje 74:69 (11:22, 23:8, 15:24, 25:15) palaužė Sevilijos „Real Betis“.

Lietuvis nugalėtojams per 19 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/4 tritaškių), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinki naudingumo balą.

Ši pergalė ir Malagos „Unicaja“ pralaimėjimas lėmė, kad Las Palmo klubas pateko į atkrintamąsias, bet betvirtfinalyje susitiks su reguliariojo sezono nugalėtojais Madrido „Real“.