Neseniai Valdas Dambrauskas oficialiai debiutavo prie Razgrado „Ludogorec“ komandos vairo Bulgarijos taurės rungtynėse ir jose šventė pergalę rezultatu 3:1.

Šįvakar V.Dambrauskas debiutavo Bulgarijos lygos rungtynėse ir lietuvio debiutas buvo pasakiškas. 44-erių metų stratego, kuriam talkina kitas lietuvis Marius Skinderis, vedamas „Ludogorec“ klubas net 6:0 sutriuškino „Etar“ klubą.

Prie šio sutriuškinimo smarkiai prisidėjo „Etar“ vartininko Hristo Ivanovo gauta raudona kortelė jau 25 rungtynių minutę. Dar iki šio epizodo „Ludogorec“ puolėjas Claudiu Keseru pelnė įvartį (6 min.), bet kuomet „Etar“ liko žaisti mažumoje, „Ludogorec“ dar iki pertraukos pelnė tris įvarčius, iš kurių dar du pridėjo C.Keseru, o vieną įsimušė patys varžovai.

Antrojo kėlinio pradžioje 34-erių metų C.Keseru pelnė savo ketvirtąjį įvartį, o per pridėtą rungtynių laiką pergalę įtvirtino Cauly Oliveira-Souza.

Po šios įspūdingos pergalės „Ludogorec“ klubas su 42 taškais pirmauja čempionate ir 6 taškais lenkia Sofijos CSKA klubą. Tuo metu „Etar“ vos su 11 taškų užima paskutinę lygos vietą.