Šiandien jau lėktuve į Bulgariją būsiantis Valdas Dambrauskas vakar su Razgrado „Ludogorec“ klubu sužaidė paskutines draugiškas rungtynes per pasiruošimo stovyklą Turkijoje.

Prieš Barysavo BATE turėję žaisti Bulgarijos čempionai dėl koronaviruso proveržio Baltarusijos komandoje greitai pakeitė varžovą ir juo tapo Tbilisio „Dinamo“ klubas. Jį „Ludogorec“ nugalėjo rezultatu 3:1.

„Ludogorec“ pirmieji praleido įvartį ir tą padarė jau 2 minutę, bet V.Dambrausko auklėtiniai dar iki pertraukos įmušė du įvarčius, o antrajame kėlinyje – savo pergalę įtvirtino.

„Kaip ir maniau, rungtynės buvo sunkios. Prieš dvi dienas aš stebėjau „Dinamo“ kontrolines rungtynes ir supratau, kad tai yra labai stabili komanda. Kol kas nežaidėme prieš komandą, kuri naudoja trijų gynėjų liniją ir mums tai buvo įdomu.

Sužaidėme du skirtingus kėlinius. Pirmasis buvo sunkesnis, nes nesugebėjome tinkamai susiorientuoti. Antrajame kėlinyje pradėjo atlikti daugiau perdavimų į baudos aikštelę, bet iki tobulumo mums trūksta dar labai daug. Galiu pasakyti, kad šiose rungtynėse fiziškai buvo pasiruošę geriau nei varžovai.

Savo komandoje turime labai greitų žaidėjų, bet per pirmą kėlinį jų pakankamai neišnaudojome. „Dinamo“ tikrai gerai gynėsi. Apie mūsų gynybą kalbėti kiek sunkiau, nes varžovai daug progų nesukūrė, bet vis tiek mums įmušė įvartį. Asmeniškai turiu tai sutvarkyti, nes jei tokias klaidas gynyboje darysime čempionato metu, mums tai sukels bėdų“, - po rungtynių kalbėjo V.Dambrauskas.

„Tai buvo gera treniruočių stovykla. Pagerinti komunikaciją aikštėje reikia laiko, bet dabar mes grįšime į Razgradą ir tai sutvarkysime. Manau, kad kaip ir kitos komandos, esame pasirengę tęsti čempionatą. Esame geros fizinės formos, bet svarbiausia yra komunikacija. Negalime neįvertinti nei vieno varžovo, nes tai yra didžiulė klaida.

Prieš kiekvieną varžovą turime stengtis žaisti taip, lyg žaistume prieš Madrido „Real“. Norime žaisti taip, kaip treniruojamės“, – pridūrė V.Dambrauskas, kuris nepanoro pakomentuoti kokių žaidėjų jo klubas gali įsigyti ir tiesiog pasakė, kad yra daugiau nei patenkintas dabartine sudėtimi.