Ketvirtadienį Valdas Dambrauskas oficialiose rungtynėse debiutavo prie Razgrado „Ludogorec“ klubo vairo ir svarbiausia, kad debiutavo pergalingai.

Šiandien „Ludogorets“ išvykoje žaidė Bulgarijos taurės šešioliktfinalio rungtynes prieš trečioje šalies lygoje žaidžiantį „Svoge“ klubą ir jį nugalėjo rezultatu 3:1.

„Ludogorets“ ekipa į priekį įsiveržė 17 minutę po Bernhardo Tekpetey tikslaus smūgio. Varžovams 48 minutę rezultatą pavyko išlyginti, bet tas pats B.Tekpetey 57 minutę dar kartą išvedė Razgrado klubą į priekį, o Claudiu Keseru 60 minutę įtvirtino persvarą.

Taigi, V.Dambrausko treniruojami Bulgarijos čempionai žengė į taurės aštuntfinalį, kuriame kovo 3 dieną susitiks su „Tsarsko Selo“ klubu.

Tuo metu Indijoje Keralos „Blasters“ klubas sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Odisha“ ekipa. Priminsime, kad „Blasters“ klube sporto direktoriumi dirba Karolis Skinkys.