REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Danielis Ricciardo džiaugėsi iškovota pergale šį savaitgalį Belgijoje vykusiose F-1 lenktynėse ir prisipažino neturėjęs vilčių nugalėti Spa trasoje, rašo F-1.lt.

REKLAMA
REKLAMA

Dar prieš šio savaitgalio važiavimus „Red Bull“ atstovai buvo išreiškę nuomonę, jog nesitiki kovoti dėl aukščiausių rezultatų Belgijos ir Italijos trasose. Tačiau D. Ricciardo, pasinaudojęs incidentu, kuriame sudalyvavo abu „Mercedes“ pilotai, nugalėjo ir šventė antrą pergalę iš eilės šių metų F-1 sezone.

REKLAMA

„Toks rezultatas mums suteikia vilties, kad galėsime gerai pasirodyti Singapūro ir Japonijos trasose“, – pasakojo šiandien vykusių lenktynių nugalėtojas D. Ricciardo.

„Tai puiku. Esam dabar itin motyvuoti. Trasoje, kurioje tikrai nesitikėjome iškovoti pergalės, diena mums susiklostė tikrai puikiai. Aš ir toliau šypsosiuos, tačiau laikysiu kojas ant žemės. Žinau, kad Monzoje mums bus sunku, tačiau darysime viską, kad kuo geriau ten pasirodytumėme.“

REKLAMA
REKLAMA

Nepaisant to, kad šių metų sezone dominuoja „Mercedes“ pilotai, tris pergales šiemet iškovojęs D. Ricciardo teigia neprarandantis vilties pakovoti dėl čempiono titulo.

„Jei prieš lenktynes Abu Dabyje skirtumas bus 50 arba mažiau taškų, tada taip. Dar liko nemažai lenktynių. Kol matematiškai tai įmanoma, mes tikrai kovosime dėl titulo.“

„Tikrai malonu iškovoti pergalę ten, kur nesitikėjome to padaryti. Svarbu gerai pasirodyti kitose lenktynėse. Tokiu atveju kova dėl titulo mums dar greitai nesibaigs.

Daugiau naujienų skaitykite F-1.lt

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų