Covid-19 užsikrėtusi olimpinė čempionė atsidūrė ligoninėje

Tituluota 27-erių Australijos plaukikė Madison Wilson užsikrėtė Covid-19 ir atsidūrė ligoninėje, nors tikina besilaikiusi visų saugumo reikalavimų ir gavusi du skiepus.

„Neseniai užsikrėčiau Covid-19. Vakar buvau perkelta į ligoninę, kur mane prižiūri gydytojai. Nors esu gavusi du skiepus ir ISL lygoje laikiausi visų saugumo reikalavimų, virusas vis tiek mane „pačiupo“.

Keletas pastarųjų mėnesių buvo tiesiog beprotiški. Išsekau tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Manau, kad toks didelis krūvis ir stresas prisidėjo prie to, kad imunitetas neatlaikė.

Galima sakyti, kad man nepasisekė, bet tuo pačiu tai privertė mane susimąstyti ir suprasti, kad sau reikia skirti daugiau dėmesio. Covid-19 yra rimta liga. Kai ja užsikreti, tai tą greitai pajauti. Meluočiau, jei sakyčiau, kad nebuvau išsigandusi“, – rašė M.Wilson.

Australė patikino, kad tada, kai bus išleista iš ligoninės, skirs laiko poilsiui ir leis atsigauti organizmui po itin intensyvaus sezono.

Tokijo olimpiadoje M.Wilson laimėjo 2 medalius estafetėse. Moterų estafetėje 4x100 m laisvuoju stiliumi ji su Australijos rinktine tapo olimpine čempione, o moterų estafetėje 4x200 m laisvuoju stiliumi pridėjo bronzą.

Po Tokijo olimpiados M.Wilson turėjo mažai poilsio ir prisijungė prie Los Andželo „Current“ komandos, dalyvaujančios ISL lygoje. Ten australė demonstravo gerus rezultatus, surinko 108,5 tšk. ir buvo 20-a pagal naudingumą visos lygos plaukikė. Beje, tarp M.Wilson komandos draugių „Current“ gretose yra ir lietuvė Kotryna Teterevkova.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų