Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Red Bull“ vadovas Christianas Horneris mano, kad šie metai, kuomet komanda konstruktorių įskaitoje užėmė antrą vietą, ekipai buvo vieni geriausių, rašo F-1.lt.

REKLAMA

Dėl nepatikimumo ir perkaitimo problemų komandai pirmieji bandymai prasidėjo itin prastai, tačiau sezono metu ekipa iškovojo tris pergales.

Nepaisant to, kad šių metų sezonas „Red Bull“ ekipai nebuvo pats geriausias, vadovas C. Horneris mano, kad komandai tai buvo vieni geriausių metų.

„Žvelgiant iš tam tikros pusės, tai buvo vienas didžiausių mūsų pasiekimų per pastaruosius 5-6 metus“, – kalbėjo „Red Bull“ vadovas C. Horneris.

REKLAMA
REKLAMA

„Metus pradėjome itin prastai, nes susidūrėme su įvairiomis problemomis, o ir naujoji jėgainė nebuvo pati geriausia.“

„Pažvelkite kokie stiprūs buvome iš strateginės pusės. Jei prisimintume lenktynes Ostine, ten mūsų bolidai nebuvo patys greičiausi, tačiau mes įveikėme varžovus, kurie turėjo mus nugalėti. Dėka puikaus komandos darbo mums pavyko pasiekti tikrai puikių rezultatų.“

„Įvertinus tai, jog mums puikiai pavyko atsitiesti ir iškovoti tris pergales, galima teigti, kad mums tai buvo puikūs metai.“

C. Horneris taip pat patvirtino, kad variklius komandai tiekianti „Renault“ dabar glaudžiai bendradarbiauja su kompanija „Ilmor“.

„Džiugu žinoti, kad „Renault“ dirba kartu su „Ilmor“. Pastaroji kompanija turėjo panašių problemų „IndyCar“ čempionate. Mario Ilmoras turi daug patirties, tad gali į problemas pažvelgti šviežiomis akimis.“

Daugiau naujienų skaitykite F-1.lt.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų