Pergalę NBA iškovojo Oklando „Warriors“ krepšininkai. Steve'o Kerro auklėtiniai namuose 123:109 (25:22, 34:30, 32:19, 32:38) įveikė Los Andželo „Lakers“ krepšininkus.

Prieš rungtynių pradžią „Warriors“ komanda atsiėmė NBA čempionų žiedus, kuriuos iškovojo praėjusio sezono finale įveikdama Bostono „Celtics“ ekipą. „Lakers“ komanda trumpai pirmavo tik pirmosiomis rungtynių minutėms.

Po dviejų kėlinių „Warriors“ priekyje buvo septyniais taškais, o antroje mačo pusėje čempionai ėmė dominuoti.

Jie vienu metu pelnė 13 taškų be atsako, taip didindami skirtumą iki rekordinio 27 taškų - 91:64. „Lakers“ dar bandė kabintis ir likus daugiau nei trejoms minutėms priartėjo iki 13 taškų, tačiau tada Stephenas Curry pataikė tritaškį su pražanga ir svečiai pergalės nepaleido.

LeBronas Jamesas pralaimėjusiems per 35 minutes įmetė 31 tašką (9/15 dvit., 3/10 trit., 4/4 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 5 klaidas, prasižengė 2 kartus.

S.Curry nugalėtojams per 32 minutes pelnė 33 taškus (6/9 dvit., 4/13 trit., 9/9 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, bet padarė 4 klaidas, prasižengė 1 kartą.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (9/15 dvit., 3/10 trit., 14 atk. kam., 8 rez. perd.), Anthony Davisas 27 (10/19 dvit., 6 atk. kam.), Russellas Westbrookas 19 (6/9 dvit., 11 atk. kam.), Kendrickas Nunnas 13 (3/6 trit.), Lonnie Walkeris 5, Patrickas Beverley 3, Mattas Ryanas 3.

„Warriors“: Stephenas Curry 33 (6/9 dvit., 4/13 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Andrew Wigginsas 20 (4/7 trit., 6 atk. kam.), Klay Thompsonas 18 (2/6 trit.), Jordanas Poole 12 (2/9 trit., 7 rez. perd.), Donte DiVincenzo 8, Jamesas Wisemanas 8 (7 atk. kam.), JaMychalas Greenas 8 (7 atk. kam.).

Galimybę pamatyti svarbiausias rungtynes, krepšinio mylėtojams Lietuvoje suteiks naujos kartos televizija „Go3“ bei neseniai atsinaujinęs kanalas TV6.

Kiekvieną savaitę per „TV3 Sport“ kanalus tiesiogiai galima bus stebėti septynerias NBA rungtynes, o savaitgaliais per TV6 kanalą – dar vienerias. Jau spalio 23-iąją kanalo žiūrovai nuo 22.30 val. kviečiami stebėti „Lakers“ – „Trail Blazers“ kovą.