Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Atletico“ ir „Rayo Vallecano“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Alvaro Morata 20-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Atletico“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Pathe Cissas 50-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas nepakito.

Matheusas Cunha 63-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Stole‘as Dimitrievskis sėkmingai atrėmė kamuolį.

Isi Palazonas 68-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Radamelis Falcao 92-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išplėšė lygiąsias 1:1.