Antradienio vakarą įvyko dvi UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio kovos.

Italijoje Milano „Inter“ ekipa 1:0 įveikė Madrido „Atletico“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje abi komandos žaidė gana atsargiai, o rimtesnių progų nesusikūrė nė viena komanda. Vaizdas aikštėje pasikeitė po pertraukos.

Po keitimo į aikštę žengęs „Inter“ puolėjas Marko Arnautovičius turėjo net keletą progų pasižymėti, bet jo smūgiams pritrūko tikslumo.

Galiausiai „Inter“ austras ištaisė situaciją, kai po Lautauro Martinezo smūgio turėjo galimybę siųsti kamuolį į vartus pakartotiniu bandymu. Šį kartą M. Arnautovičius jau buvo tikslus ir pelnė pergalingą rungtynių įvartį.

Tuo tarpu Nyderlanduose vykusi akistata tarp Eindhoveno PSV ir Dortmundo „Borussia“ ekipų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmajame kėlinyje „Borussia“ sugebėjo įgyti minimalų pranašumą. Perėmus kamuolį netoli oponentų vartų Donyellis Malenas iš labai aštraus kampo sugebėjo pataikyti itin tiksliai: kamuolys nuo vartų konstrukcijos atsidūrė vartuose.

Po pertraukos neatsargiai sužaidęs Matsas Hummelsas pargriovė oponentą baudos aikštelėje, ir į „Borussia“ vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Jį realizuoti ėmėsi Luukas de Jongas: nors vartininkas atspėjo smūgio kraštą, bet jis buvo pakankamai tikslus ir stiprus, kad oponentas neturėtų šansų išgelbėti savo komandos.

Atsakomieji šių komandų susitikimai vyks kovo 13 d.