Milano „Inter“ klubas UEFA Čempionų lygos C grupės rungtynėse svečiuose 2 – 0 nugalėjo „Plzen“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

Edinas Džeko 20-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Inter“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Henrikho Mkhitaryano 44-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti šį kartą nepavyko.

Pavelas Bucha 61-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Plzen“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Denzelis Dumfriesas 70-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Fortune’as Bassey 79-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Andre Onana atrėmė kamuolį.

Tuo tarpu Londono „Tottenham“ D grupės susitikime 0 – 2 turėjo pripažinti Lisabonos „Sporting“ futbolininkų pranašumą.

Richarlisonas 43-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Marcusas Edwardas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Hugo Llorisas atrėmė kamuolį.

Emersonas Royalis 49-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą meistriškai savo vartus apgynė Antonio Adanas.

Paulinho 90-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Sporting“ į priekį 1:0.

Arthuras Gomesas 93-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir įtvirtino šeimininkų pergalę 2:0.