UEFA Čempionų lygoje vėlų vakarą buvo sužaistos likusios šešerios trečiojo turo rungtynės.

E grupėje svarbią pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ klubas, savų žiūrovų akivaizdoje 3:0 įveikęs „Milan“ ekipą.

Londono ekipą į priekį išvedė 24-ąją minutę pasižymėjęs gynėjas Wesley Fofana, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino P. E. Aubameyangas.

62-ąją dar labiau „Chelsea“ persvarą įtvirtino įvartį pelnęs Reece'as Jamesas.

Kitas grupės mačas jau įvyko kiek anksčiau, o jame minimalią pergalę 1:0 šventė „Salzburg“ klubas, namuose pranokęs Zagrebo „Dinamo“ ekipą.

F grupėje taškų toliau nebarsto titulą ginantis Madrido „Real“ klubas, kuris šįsyk namuose 2:1 pranoko Donecko „Šachtar“.

Šeimininkus 13-ąją minutę į priekį išvedė Rodrigo, o 24-ąją rezultatą padvigubino po puikios kombinacijos pasižymėjęs Vinicius Jr.

Vis dėlto svečiai irgi turėjo atsakymą, kai 38-ąją minutę gražiu smūgiu rezultatą sušvelnino Aleksandras Zubkovas.

Po pertraukos Madrido ekipa sukūrė daug šansų pasižymėti, tačiau vis pritrūkdavo tikslumo arba puikiai sužaisdavo svečių vartininkas.

Kitame grupės susitikime, kuris pasibaigė kiek anksčiau, „RB Leipzig“ namuose 3:1 įveikė Glazgo „Celtic“.

G grupėje rungtynėse užtikrintai ir toliau žygiuoja „Manchester City“ klubas, kuris namuose net 5:0 sutriuškino „Kopenhavn“.

Šeimininkus praėjus 7 minutėms į priekį išvedė ir toliau fantastišką formą demonstruojantis Erlingas Haalandas.

Netrukus norvegas pasižymėjo dar sykį, o nesibaigus pirmajam kėliniui svečiai įsimušė į savus vartus, tad „Manchester City“ pirmavo jau 3:0.

Po pertraukos šeimininkai pelnė dar du įvarčius ir įtvirtino triuškinamą pergalę.

Beje, šiai dvikovai teisėjavo lietuvis Donatas Rumšas.

Skaudų pralaimėjimą namuose patyrė „Sevilla“ futbolininkai, kurie 1:4 buvo priversti pripažinti Dortmundo „Borussia“ pranašumą.

J. Guerrero 6-ąją minutę išvedė svečius į priekį, o tiksint paskutinėms pirmojo kėlinio minutėms „Borussia“ sugebėjo pelnyti dar du įvarčius ir pirmavo jau 3:0.

Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais, bet galutinę pergalę vis vien šventė „Borussia“.

H grupėje pirmąją pergalę iškovojo Turino „Juventus“ ekipa, kuri namuose 3:0 pranoko Haifos „Maccabi“ .

Pirmojo kėlinio pabaigoje Adrianas Rabiot išvedė italus į priekį, o antrajame pasižymėjo puolėjas Dušanas Vlahovičius.

75-ąją minutę „Maccabi“ rezultatą dar sušvelnino 1:2, bet A. Rabiot netrukus pelnė antrąjį savo įvartį mače ir įtvirtino „Juventus“ pergalę.

Antrajame grupės susitikime Lisabonos „Benfica“ ir „Paris Saint-Germain“ išsiskyrė taikiai 1:1.

22-ąją minutę įvartį pelnęs Lionelis Messi išvedė svečius į priekį, bet „Benfica“ artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą rezultatą išlygino.

Po pertraukos nei vienai iš komandų daugiau pasižymėti nepavyko.