Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 0 – 1 nusileido „Augsburg“ futbolininkams ir nesugebėjo iškovoti pergalės jau keturis kartus iš eilės.

Leroy’us Sane 17-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį atrėmė „Augsburg“ vartininkas ir pasižymėti nepavyko.

Maximilianas Baueris 38-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Mergimas Berisha 59-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Augsburg“ ekipą į priekį 1:0.

L. Sane 73-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Marcelis Sabitzeris 89-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šį kartą kamuolys taip pat skriejo šalia varžovų vartų.

Tuo tarpu kitame susitikime Dortmundo „Borussia“ komanda minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė „Schalke“ futbolininkus.

Julianas Brandtas 19-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Traumą patyręs Marco Reusas 32-ąją minutę buvo priverstas palikti aikštę. Vietoje jo rungtynėse pasirodė Giovanni Reyna.

G. Reyna 33-ąją minutę atliko smūgį galva į kairįjį vartų kampą, tačiau Alexanderis Schwolowas atrėmė kamuolį.

Youssoufa Moukoko 78-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia" ekipą į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs G.Reyna 81-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.