22 taškus pelnęs Mike'as Jamesas vedė „AS Monaco“ į pergalę, kai šie rezultatu 84:62 įveikė Paryžiaus „Paris Basketball“ komandą Prancūzijos lygoje.

„AS Monaco“ įsiveržė į rungtynes ir po 10 minučių pirmavo 23:9. Įpusėjus kėliniui Paryžiaus komanda sumažino deficitą iki 43:33, o vėliau priartėjo iki 51:47.

„AS Monaco“ greitai atsakė ir susigrąžino dviženklį pranašumą, o trečiąjį kėlinį baigė pirmaudami 65:51. Šį kartą šeimininkai nepaliko varžovams erdvės sugrįžti ir iškovojo pergalę.

Elie Okobo „AS Monaco“ komandai pelnė 15 taškų, o Jaronas Blossongame'as pridėjo 13 taškų ir šešis atkovotus kamuolius. Komandos gretose žaidžiantis Donatas Motiejūnas mačui nebuvo registruotas.

„AS Monaco“ antradienį susikaus su Belgrado „Partizan“ krepšininkais, o penktadienį atvyks į Kauną, kur susitiks su „Žalgiriu“.

Tuo tarpu Paryžiaus ekipa trečiadienį Vilniuje Europos taurės rungtynėse susitiks su vietos „Wolves“.