• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER 5 SCO 1
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN 1 SUI 3
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP 3 CRO 0
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA 2 ALB 1
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL 1 NED 2
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SLO 1 DEN 1
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB 0 ENG 1
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU 3 UKR 0
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL 0 SVK 1
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT 0 FRA 1
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR GEO 18:40
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR CZE 21:40
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO ALB 15:40
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER HUN 18:40
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO SUI 21:40
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SLO SRB 15:40
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN ENG 18:40
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP ITA 21:40
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK UKR 15:40
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL AUT 18:40
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED FRA 21:40
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO CZE 15:40
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR POR 18:40
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL ROU 21:40
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO HUN 21:40
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI GER 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB ESP 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO ITA 21:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA POL 18:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED AUT 18:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN SRB 21:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG SLO 21:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR BEL 18:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK ROU 18:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 21:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE TUR 21:40
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 Antradienį Vilniaus „Žalgiris“ baigė savo pasirodymą UEFA Čempionų lygos atrankoje, kai trečiame atrankos etape bendru rezultatu 1 – 6 pralaimėjo Norvegijos čempionams „Bodo/Glimt“.

 Antradienį Vilniaus „Žalgiris“ baigė savo pasirodymą UEFA Čempionų lygos atrankoje, kai trečiame atrankos etape bendru rezultatu 1 – 6 pralaimėjo Norvegijos čempionams „Bodo/Glimt“.

REKLAMA

Tai reiškia, kad savo žygį „Žalgiris“ tęs Europos lygos ketvirtajame atrankos etape, kuriame susikaus su Bulgarijos čempionais Razgrado „Ludogorec“, kurie pirmose rungtynėse prieš Zagrebo „Dinamo“ pralaimėjo 1 – 2, o antrose nusileido 2 – 4.

Įdomu tai, kad antrąsias rungtynes „Ludogorets“ užbaigė net be trijų savo žaidėjų, kuriems buvo parodytos raudonos kortelės. Iš pradžių iš aikštės jau 17-ą minutę už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas Dominikas Jankovas, 72-ą minutę taip pat už antrą geltoną kortelę pašalintas Rickas, o 86-ą minutę už šiurkštų kojos pakišimą tiesioginę raudoną kortelę užsidirbo Žanas Karničnikas.

Šiose rungtynėse „Dinamo“ jau 44-ą minutę pirmavo 3 – 0, tačiau net ir žaisdami dešimtyje, „Ludogorets“ sugebėjo sugrąžinti intrigą ir sušvelnino atsilikimą iki 2 – 3. Visgi visas bulgarų viltis nubraukė gauta dar viena raudona kortelė, po kurios sekė ir trečioji.

„Žalgirio“ ir „Ludogorets“ pirmosios rungtynės vyks rugpjūčio 18 d., o atsakomasis mačas Vilniuje – rugpjūčio 25 d.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų