Pasaulio taurės turnyro kvalifikacijoje dėl patekimo į čempionato atranką kaunasi Latvijos rinktinė. Mūsų kaimynai (2/0) namuose 92:83 (21:20, 24:24, 20:23, 27:16) nugalėjo Baltarusijos (0/1) krepšininkus.

Šįkart jau žaidė pirmąsias atrankos rungtynes praleidęs naujasis Kauno „Žalgirio“ gynėjas Janis Strelniekas. Jis ant parketo ir per 22 minutes įmetė 8 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo bei prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

Geriausiai Latvijos rinktinės gretose pasirodė Dairis Bertans, kuris pelnė 20 taškų, o jo brolis Davis pridėjo 19.

14 taškų surinko Rihardas Lomažas.

Pralaimėjusiems Artiomas Parachovskis pelnė 16 taškų, Kirylas Sitnikas – 14.

Latviams liko dar du mačai. iš D grupės dvi geriausios komandos iškops į pasaulio čempionato atrankos varžybas, kurios prasidės rudenį.

Ten žaisti jau turėtų ir Lietuvos komanda.