„Buši“ - karys, „do“ – kelias. Bušido kovos meno šaknys glūdi samurajų epochoje...

Lapkričio 10d. Vilniuje, „Siemens“ arenoje įvyks tarptautinis bušido turnyras "K-1 Hero‘s 2007", kurį organizuoja Lietuvos bušido federacija kartu su tarptautine organizacija K-1. Turnyre geriausi pasaulio dvikovinių sporto šakų kovotojai kausis prieš Lietuvos bušido rinktinę, kuriai atstovaus tokie kovotojai kaip Kęstutis Smirnovas, Valentinas Golubovskis, Egidijus Valavičius ir kiti. Pagal HERO‘S taisykles Lietuvos bušido federacijos organizuojami turnyrai tapo populiariausi tarp visų dvikovinių sporto šakų. Čia net 80 % kovų baigiasi nokdaunu ar skausmingu veiksmu.

Šį kartą pristatome vieną iš "K-1 HERO‘S 2007" turnyro labiausiai intriguojančių kovų – Rolandas Agrba (Lietuva) prieš Tatsuhiko Nishizaka (Japonija). Šie kovotojai šiandien yra vieni stipriausių atletų kategorijoje iki 80kg. R. Agrba, atstovaujantis sporto klubą „Roninas“ yra vienas perspektyviausių Lietuvos kovotojų, pasižymintis įvairiapusiška kovos technika. Tai jam padeda daugumą kovų pergalingai užbaigti jau pirmosiomis minutėmis. Tą įrodo paskutinioji Rolando kova tarptautiniame bušido turnyre „Saulės mūšis 2007“, kur pergalė buvo švenčiama nepraėjus nei 30 pirmojo raundo sekundžių.

REKLAMA

Pasak R. Agrbos, puikūs jo rezultatai – sunkių ir varginančių treniruočių vaisius. „Treniruojuosi nuo dvylikos metų. Tapęs profesionaliu kovotoju, 1998 ir 1999metais iškovojau kikbokso čempiono titulą, 2006 metais kovinio sambo čempiono titulą ir, be abejo, galiu pasigirti pergalėmis daugumoje MMA Bušido tarptautinių turnyrų“, - teigia kovotojas.

Adrenalinas, bei aštrūs pojūčiai – neatsiejama Rolando gyvenimo dalis. Tai galima spręsti ne tik pagal kovos būdą, kuris yra gana atviras ir agresyvus, bet ir pagal kovotojo laisvalaikio pomėgius, tokius kaip sportiniai motociklai, įvairios ekstremalios sporto šakos, egzotinės kelionės. Besiruošdamas artėjančiai kovai R. Agrba kaip visada nusiteikęs optimistiškai ir kovingai: „Su Tatsuhiko Nishizaka dar neteko susitikti ringe ir, tiesą sakant, esu matęs tik keletą jo kovų, nors girdėjęs apie jį daug bauginančių dalykų (juokiasi). Bet tai nieko nelemia, nes pasiruošimas kovai vyksta sklandžiai ir aktyviai. Treniruojuosi šešias dienas per savaitę po keturias valandas ir tikiuosi, kad pademonstravęs kovą, kuri patiks ir man, ir žiūrovam švęsiu pergalę“, - optimizmo nestokojo lietuvis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų