Į naująją olimpinių burlenčių klasę – „iQFOiL“ – perėjęs daugkartinis olimpinių žaidynių dalyvis Juozas Bernotas iškovojo sidabrą Atėnuose (Graikija) vykusiose varžybose – „Athens International Sailing Week“.

Lietuvis per 9 plaukimus surinko 15 baudos balų ir į priekį praleido tik graiką Leonidą Tsortanidį (9 baudos balai). Trečias buvo dar vienas garsus Graikijos burlentininkas Byronas Kokkalanis (22).

J.Bernotas laimėjo 2 plaukimus ir nė karto nebuvo nukritęs žemiau 3-ios vietos. Tiesa, pakovoti dėl čempiono titulo buvo sudėtinga – L.Tsortanidis laimėjo net 5 pirmuosius plaukimus, o regatos pabaigoje pirmas finišavo dar dviejuose plaukimuose.

Kitas lietuvis Rokas Didrikas surinko 72 baudos balus ir buvo 9-as tarp 13 sportininkų.