Broliai vėl grįžo prie sunkaus klausimo: „Smegenys sako – seni, ką tu darai?“

Broliai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai jau įprato, kad atėjus vasarai turi priimti itin sudėtingą sprendimą. Taip jau gerus trejus ar net daugiau metų – baigti karjerą ar dar žaisti? Darjušas sako, kad sprendimas kol kas nepriimtas, nors pasiūlymų vis dar yra.

Broliai praėjusį sezoną praleido Prienų „Skycop“ gretose. 40-metį lapkritį minėsiantys aukštaūgiai įrodė, kad dar gali būti naudingi. Ypač sėkmingas sezonas buvo Darjušui.

Jis išvengė didesnių sveikatos problemų ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) rinko po 12,7 taško, atkovodavo 4,5 kamuolio bei atlikdavo 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

Kšištofo rodikliai buvo kiek prastesni – 5,8 taško ir 2 atkovoti kamuoliai.

Sezoną broliai su „Skycop“ baigė gana anksti, bet prabėgusio laiko net nepastebėjo.

„Senokai? Man atrodo, kad dvi dienos praėjo. Atostogos aktyvios, turime reikalų su savo projektu, taip pat palaikome sportinę formą ir pasportuojame, – tv3.lt pasakojo Darjušas, netrukus juokaudamas pridėjęs, kad ir sveikata nesiskundžia. – Žinokite, pfu pfu, neblogai. Kaip pagyvenę žmonės labai neblogai jaučiamės“.

Nors vasaros žaidėjų turgus jau įgavo pagreitį, o ir patys broliai nesiskundžia dėmesiu iš Lietuvos klubų, sprendimo dėl tęsiamos ar baigiamos karjeros dar reikės palaukti.

Sprendimą sunkina ir vis labiau įsibėgėjantis brolių projektas „LaTwins“. Jau suplanuoti įvairūs renginiai ir filmavimai iki pat rudens.

Aišku tik viena – jeigu tęs, tai tą darys kartu, jeigu baigs karjerą – taip pat tik išvien.

„Sprendžiame, galvojame. Reikės tartis su projektų vadovais. Koks mūsų grafikas. Žinote, jeigu žaisti krepšinį, į tai reikia žiūrėti profesionaliai ir atiduoti save šimtu procentų, kad nebūtų jokio pašalinio darbo ir nereikėtų dirbti dviem frontais.

Reikia spręsti ar dar krepšinį žaisti ar visas jėgas ir laiką atiduoti projektui. Jeigu baigsime karjerą, tai abu. O jeigu žaisime, tai abu žaisime.

Yra porą pasiūlymų, bet dar tik kalbų lygmenyje. Visų pirma reikia apsispręsti, žaisime ar ne. Tada bus galima rimčiau kalbėti.

Nėra datos, kada nuspręsime, galime po savaitės, galime po poros mėnesių. Aišku, kuo greičiau turime tą padaryti. Tada ir klubams lengviau būtų, kad nesuteiktume tikėjimo ir savęs nekankintume. Norime kuo greičiau apsispręsti“, – svarsto Darjušas.

REKLAMA

Vis tik širdis sako, kad verta dar pažaisti. Bet ji taip sakys visada, įsitikinęs D.Lavrinovičius.


Rašyti komentarą...
K
Kauniečiai
2019-07-10 12:45:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Broliai, jūs abu pavyzdys visiems krepšininkams ! AČIŪ , kad pasiaukojančiai kovojote ! Linkime visur sėkmės !
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų