Europos čempionatas artėja, tačiau kasdien aiškėja vis nemalonesnių šio renginio detalių. Kilęs skandalas dėl bilietų gali iš kėdžių išversti ne tik krepšinio federacijos vadovus bei atsakingus asmenis, bet ir pakenkti kai kurių krepšininkų reputacijai.

Kauno policija sulaikė Valdą Barauską, kuris perpardavinėjo didžiulį kiekį bilietų į Europos krepšinio čempionatą. Tai įvyko tuo metu, kai sirgaliai iš visos Lietuvos skundėsi, kad neįmanoma nusipirkti bilietų nei internetu „Tiketoje“, nei šios bendrovės kasose.

Tuo metu vienas apsukrus kaunietis  į „susitikimą“ su policijos pareigūnais atsinešė net 18 bilietų į įvairias  krepšinio varžybas.

Bilietai nebuvo padirbti, tai buvo matyti plika akimi. Pardavėjas garantavo, kad jie tikri ir gauti iš patikimų žmonių susijusių su krepšiniu“, – nevartok.lt teigė vienas iš Kauno policijos pareigūnų.

Pareigūnams neliko nieko kito, kaip bilietus grąžinti, o surinktą medžiagą perduoti į teismą dėl nelegalios komercinės veiklos.

Tuo metu į tyrimą įsijungė ir nevartok.lt. Paaiškėjo, kad bilietus norėjęs perparduoti Valdas Barauskas yra krepšininkas rungtyniavęs Kauno krepšinio lygoje ir bendraujantis  su kai kuriais garsiais krepšininkais (Jonu Mačiuliu, Vyteniu Jasikevičiumi). Byla dėl nelegalios komercinės veiklos nukeliavo į Kauno apylinkės teismą. Birželio 21 dieną paskirtas posėdis neįvyko, nes krepšininkas Valdas Barauskas į posėdį neatvyko.

REKLAMA

„Mes jį įspėjome telefonu, kad kitas posėdis įvyks liepos mėnesį. Jeigu Valdas Barauskas neatvyks, byla bus nagrinėjama jam nedalyvaujant. Byla iš ties įdomi.“,  – nevartok.lt sakė Kauno apylinkės teismo teisėjos Dalios Kursevičienės padėjėja Indrė Veličkutė.

„Nenorėčiau, kad dėl tokių dalykų būtų metamas šešėlis ant Kauno krepšinio lygos. Mes kaip federacijos nariai gavome tik po penkis bilietus į vienas varžybas“, – nevartok.lt sakė Švyturio – Kauno krepšinio lygos lygos prezidentas  Esmiraldas Sliezauskas.

Visi kiti kalbinti krepšinio federacijos nariai stebėjosi, kaip niekam nežinomas Kauno krepšininkas galėjo gauti tokį didelį bilietų kiekį.

„Oficialiai tai neįmanoma. Tai ką skelbia federacija visiems žinoma. Reikia klausti krepšininkų iš rinktinės, kur padėjo savo bilietus. Bilietai deficitas“, – nevartok.lt sakė vienos krepšinio lygos atstovų.

Nepaslaptis, kad Lietuvos rinktinės žaidėjai užsisakė ir gavo milžiniškus bilietų kiekius – tarp tų krepšininkų turėjo būti ir Jonas Mačiulis. Būtent jis yra artimas Valdo Barausko draugas. Abu krepšininkai gimę tais pačiais 1985 metais, žaidę krepšinį Kaune, artimai bendraujantys. Tai įrodo ir įrašai Facebook.com, kur Valdas Barauskas ir Jonas Mačiulis yra draugai.

„Į paskirtą teismo posėdį birželio mėnesį Valdas Barauskas neatvyko, tad kol kas nieko nekomentuosime“, – nevartok.lt sakė Kauno apylinkės teismo teisėjos padėjėja Indrė Veličkutė.

Valdas Barauskas perpardavinėjęs bilietus į Europos krepšinio čempionatą dingo lyg į vandenį. Apie tai paklaustas Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas neslėpė sarkazmo: „man neteko girdėti. Galiu pasakyti policijos numerį, tai jiems ir praneškite“.

Tačiau išgirdęs, kad didžiulį kiekį bilietų turėjęs krepšininkas Valdas Barauskas yra Jono Mačiulio draugas, o byla nukeliavo į teismą, sekretorius pakeitė toną: „kiek žinote tokių atvejų? Reikia išsiaiškinti iš kur jis gavo tuos bilietus ir bausti. Tai, kad perpardavinėjo yra labai blogai“.

REKLAMA

Labiausiai Lietuvos krepšinio federacijos sekretorių Mindaugą Balčiūną papiktino klausimas, kaip niekam nežinomas krepšininkas Valdas Barauskas gavo 18 bilietų, o eilėse prastovėję ir kompiuterius užgulę krepšinio sirgaliai jų negavo.


Rašyti komentarą...
.
.
2011-07-01 17:43:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negrazu mineti krepsininku pavardes vien tam, kad pasididinti straipsnio skaitomuma
Atsakyti
0

d
dublinietis
2011-07-01 19:26:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pakliuvo vienas .As tik ka pasiziurejau internete - pilna pasiulymu pirkti bilirtu .Ir visi bilietai 2 - 3 kart virsija oficialias kainas .Yra kontaktai .Bet ar cia esme .Pati sistema , o ir visame pasaulyje tas pats - perpardavinejimas normalus reiskinys .Nors ir nervina ,kai reikia permoketi .Kinijoje i finalines rungtynes vietiniai siauraakiai prasinejo 2000 doleriu .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų