mindaugas balčiūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas balčiūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas balčiūnas“.

Rinktinės fiasko aptaręs Mindaugas Balčiūnas pasisakė apie galimybes dėl trenerio užsieniečio

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė olimpinės atrankos turnyro finale 68:79 pralaimėjo Puerto Rikui ir liko be antros olimpiados iš eilės. Krepšinio sirgaliai bei ekspertai dabar gausiai lieja kritiką tiek pačiai rinktinei, tiek Lietuvos krepšinio federacijai (LKF), tačiau pastarosios generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas ragina visko nedramatizuoti – sėsti, diskutuoti ir nedaryti skubotų išvadų.
117 2024-07-09

DIENOS PJŪVIS. Atranka į olimpines žaidynes – ar Lietuvos krepšinis vis dar priklauso pasaulio elitui?

Lietuvos vyrų rinktinė nesėkme baigė pasiruošimą olimpinei atrankai. Slovėnijoje jie dramatiškai 68:70 pralaimėjo aikštelės šeimininkams, o jau po savaitės rinktinė išvyks į Puerto Riką, kur prasidės olimpinė krepšinio atranka. „Turėjome geras rungtynes, kažkiek pasidarysime išvadas, turėsime 3–4 dienas treniruočių darbams atlikti, išsigryninti puolimą bei gynybą. Susižaidimo trūksta, bet jis, manau, ateis“, – po pralaimėjimo kalbėjo rinktinės vyriausiasis Kazys Maksvytis.

LKF generalinis sekretorius paaiškino sprendimą atsiimti teises iš NKL: „Tai meta šešėlį visai krepšinio sistemai“

Trečiadienio popietę Lietuvos krepšinio federacija (LKF) išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad priimtas sprendimas atsiimti teises iš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL).  LKF pranešime teigė, kad bus šaukiamas neeilinis ir išplėstinis kolegialių organų posėdis dėl Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos nacionalinio čempionato organizatoriaus teisių panaikinimo asociacijai „Nacionalinė krepšinio lyga“. Po tokio pareiškimo naujienų portalas tv3.lt susisiekė su federacijos generaliniu ...
2024-06-12

Siekiama ilginti NKL ir RKL čempionatų trukmę, paaiškėjo ir LKF prezidento rinkimų data

Antradienį Lietuvos krepšinio federacijoje (LKF) vyko Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo patvirtinti jaunimo rinktinių trenerių asistentai bei personalo nariai ir diskutuota dėl Lietuvos krepšininkų daugiamečio rengimo proceso efektyvinimo priemonių įgyvendinimo per Lietuvos krepšinio lygų organizuojamų varžybų formatą. Posėdžio metu LKF Vykdomojo komiteto nariai diskutavo apie krepšininkų daugiamečio rengimo proceso efektyvinimo priemonių įgyvendinimą.
2024-05-15

Mindaugas Balčiūnas apie netylantį natūralizacijos klausimą: „Ką Evansas padaręs, kad būtų nusipelnęs?“

Į naujausią „MISsMATCH“ pokalbį atvykęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas aptarė aktualijas Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir nerimstantį natūralizacijos klausimą.  Prieš keletą dienų nusileido NKL sezono uždanga, o čempionų vardą savo debiutiniame sezone užsidirbo „Jurbarko-Kario“ ekipa.  Su portalo krepsinis.
2024-05-03

Mindaugas Balčiūnas papasakojo apie planus sužaisti draugiškas rungtynes su Arizonos universitetu

Jūsų dėmesiui naujausia Lietuvos krepšinio federacijos laida „Energija pergalėms“, kurią pristato kompanija „Elektrum“. Laidos svečias LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas pasakoja apie balandžio mėnesio pradžioje vyksiančią kelionę po JAV, susitikimus su Jonu Valančiūnu ir Domantu Saboniu bei planus organizuoti draugiškas Lietuvos rinktinės rungtynes su Arizonos universitetu.
2024-03-29

Rinkimų traukinys pajudėjo: Vydas Gedvilas atskleidė, ar dalyvaus artėjančiuose LKF prezidento rinkimuose

Pirmadienio vakarą Lietuvos rinktinė „Jeep“ arenoje surengs atvirą treniruotę, kurios metu žaidėjai ir treneris Kazys Maksvytis pasidalins savo mintimis apie ketvirtadienį prasidedančią atranką į 2025 m. Europos čempionatą. Dar prieš vakarinę treniruotę naujienų portalui tv3.lt pavyko susisiekti su Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentu Vydu Gedvilu, kuris patvirtino, kad sieks antrosios kadencijos.
2024-02-19

Sporto federacijos kritikuoja siūlymą drausti azartinių lošimų reklamą: paviršutiniškas ir populistiškas politinis žingsnis

Šią savaitę Seime įregistruotas Azartinių lošimų įstatymo pataisas, kuriomis numatoma drausti azartinių lošimų reklamą, šalies sporto federacijos vertina neigiamai, akcentuodamos neigiamą finansinį sprendimo poveikį. Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas tvirtina suprantantis socialines minėto sektoriaus verslo rizikas, tačiau Lietuva, anot jo, yra subalansavusi situaciją tarp lažybų verslo socialinių rizikų ir naudų.
2024-02-18

Mindaugas Balčiūnas – apie sprendimą dėl „langų“, kritiką „Žalgirio“ pasirinkimui ir algas rinktinės vedliui

Paskutinėmis 2023-ųjų dienomis pasklidusi žinia apie Kazio Maksvyčio eros pabaigą „Žalgiryje“ netyla iki dabar. Vieniems itin didelį susidomėjimą kelia naujoji trenerio pamaina, kitiems – svarbu rinktinės likimas, prie kurios yra stovi K. Maksvytis.  Šie klausimai taip pat nesvetimi ir Lietuvos krepšinio federacijai (LKF), kuriai rūpi tiek nacionalinės rinktinės stratego, tiek geriausio Lietuvos klubo likimai.
2024-01-04

LKF vadovai džiaugiasi šių metų pasiekimais ir su viltimi žvelgia į ateinančius olimpinius metus

Minint Pasaulinę krepšinio dieną, Lietuvos krepšinio federacijos vadovai apžvelgė 2023-uosius metus ir linkėjo sėkmingų Olimpinių 2024-ųjų metų Lietuvos krepšiniui. Apibendrindamas besibaigiančius metus, Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas išskyrė puikų vyrų rinktinės pasirodymą Pasaulio taurės turnyre: „Praėjusiais metais lietuviai labiausiai domėjosi pasaulio čempionatu. Vyrų rinktinė, turėdama labai gerą kolektyvą, gerą atmosferą, pasiekė puikių rezultatų.
2023-12-21
REKLAMA
REKLAMA

Krepšinio plėtra: LKF pradeda partnerystę su Indonezijos krepšinio federacija

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir toliau žengia tarptautinių projektų plėtros keliu – artimiausiomis dienomis bus pasirašyta oficiali bendradarbiavimo sutartis su Indonezijos krepšinio federacija, kurios pagrindinis tikslas yra intensyvi krepšinio vystymo strategija, įtraukiant trenerius, žaidėjus ir teisėjus.
2023-10-25

Atskleidė pasiruošimo planus: iki Europos moterų čempionato Lietuvoje trūksta tik vieno dalyko

Trečiadienį įvyko Lietuvos ir Suomijos krepšinio federacijų spaudos konferencija, kurioje buvo pristatyta bendra šalių paraiška organizuoti 2027 m. Europos moterų krepšinio čempionatą. Šalys jau pateikė paraišką tarptautinei krepšinio federacijai (FIBA) ir yra tikisi sulaukti žalios šviesos organizavimui.
2023-10-04

Apie Maksvyčio ateitį rinktinėje užsiminęs LKF generalinis sekretorius: „Formalius tikslus komanda įvykdė“

Puikiai pasaulio krepšinio čempionatą pradėjusi Lietuvos rinktinė savo kovą dėl medalių ir olimpinio kelialapio baigė turnyro ketvirtfinalyje, kai nusileido serbams. Prieš čempionatą šalies krepšinio federacija rinktinei buvo iškėlusi tikslą pakliūti tarp aštuonių geriausių turnyro komandų. Lietuviai šį tikslą kaip ir įvykdė, kad ir kokia buvo skaudi nesėkmė turnyro ketvirtfinalyje.
67 2023-09-07

Federacija šiemet krepšininkams iškėlė neaukštą tikslą: „Favorito etiketė retai padeda“

Filipinuose startavo pasaulio krepšinio čempionatas, kuriame dalyvauja ir Lietuvos aukštaūgiai. Tiesa, šiemet rinktinė smarkiai nukraujavusi – prie jos neprisijungė būrys stiprių šalies krepšininkų. Apie tai, kokio pasirodymo galima tikėtis iš Kazio Maksvyčio auklėtinių, naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ svarstė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.
2023-08-26

DIENOS PJŪVIS. Pasaulio krepšinio čempionatas – ko tikėtis iš nukraujavusios vyrų rinktinės?

Jau penktadienį Filipinuose startuos pasaulio krepšinio čempionatas, kuriame dalyvaus ir Lietuvos aukštaūgiai. Tiesa, šiemet rinktinė smarkiai nukraujavusi – prie jos neprisijungė būrys stiprių šalies krepšininkų. Kokio pasirodymo galima tikėtis iš Kazio Maksvyčio auklėtinių, naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ svarsto Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.
2023-08-22

Į žaidėjų abejones dėl rinktinės sureagavęs Balčiūnas: „Rinktinė bus pajėgi ir sieks aukščiausių iškeltų tikslų“

Nors Eurolygos ir LKL sezonai jau eina į pabaigą, tačiau Lietuvos krepšinio sirgalių vasarą dar laukia įspūdingas renginys. Rugpjūčio pabaigoje prasidėsiantis pasaulio krepšinio čempionatas jau dabar kelia diskusijas ir vis aktyviau pradedama spėlioti, kaip atrodys šalies repšinio rinktinės dėlionė. Visai neseniai paaiškėjo, kad Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pasaulio čempionate papuolė į D grupę, kurioje taip pat yra ir Meksikos, Juodkalnijos bei Egipto krepšininkai.
2023-05-10

Dešimtyje dokumentinio filmo serijų – pasakojimai apie „Tyliuosius Lietuvos krepšinio herojus“

Lietuvos krepšinio kultūros centras bendradarbiaudamas su Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pristato dokumentinių apybraižų ciklą „Tylieji Lietuvos krepšinio herojai“. Tai bus dešimties serijų atskirų šalies apskričių krepšinio raidos pristatymas per to krašto krepšinio žmonių patirtis.
2023-02-27

Lietuvos krepšinio rinktinė prieš pasaulio čempionatą sužais draugišką turnyrą Taivane

Penktadienį Taipėjuje (Taivanas) vyks spaudos konferencija, kurioje bus pristatytas Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ir Taivano bendradarbiavimas organizuojant draugišką krepšinio turnyrą ir kitus krepšinio renginius. Prieš išvyką į Taivaną LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas plačiau papasakojo apie būsimą bendradarbiavimą. Ką galėtum šiuo metu plačiau papasakoti apie planuojamą projektą Taivane? Smagu, kad mes pradedame globalizacijos strategijos įgyvendinimą.
2023-02-17

Dėl moterų rinktinės optimistiškai nusiteikę LKF vadovai: pralaimėjimai yra sėkmės proceso dalis

Po nesėkmingai pasibaigusios 2023 m. Europos moterų krepšinio čempionato atrankos LKF prezidentas Vydas Gedvilas ir generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas apibendrino Lietuvos moterų krepšinio situaciją ir ateities perspektyvas. Kaip vertinate atrankos varžybų ciklą ir mūsų rinktinės pasirodymą? Vydas Gedvilas: Žaidimas nuteikė optimistiškai, nes buvome sudėtingame pogrupyje, iš kurio išeina tik viena komanda.
2023-02-14

LKF sekretorius – apie artimiausius federacijos planus ir vyrų rinktinės turnyrą užsienyje

Prieš išvyką į Paryžių (Prancūzija), kur ketvirtadienį vyks NBA reguliaraus sezono rungtynės, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas trumpai pristatė 2023 m. planus ir prioritetus. Jūsų dėmesiui pokalbis apie LKF biudžetą, moterų krepšinį ir vyrų rinktinės turnyrą Taivane. Kokie pagrindiniai Lietuvos krepšinio federacijos 2023-ųjų metų tikslai ir veiklos prioritetai? Jei žiūrėti formaliai, mūsų pagrindinė misija – sportinio rezultato siekimas.
2023-01-18

Tarp konkretesnių LKF tikslų — planas Lietuvoje organizuoti 2027-ųjų metų Europos moterų krepšinio čempionatą

Klausimų ir atsakymų sesijos metu, LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas atskleidė federacijos ateinančių metų planus. Kaip pastebėjo M. Balčiūnas, Lietuvos krepšinis yra augimo ir vystymosi etape, todėl tarptautinių turnyrų organizavimas federacijai yra itin svarbus. Tarp konkretesnių tikslų — planas Lietuvoje organizuoti 2027-ųjų metų Europos moterų krepšinio čempionatą.
2022-11-16

LKF generalinis sekretorius atskleidė, kiek Lietuvai kainuotų pasikviesti NBA komandas

Praėjusią savaitę Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) viešėjo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. JAE sostinėje lankėsi NBA komisaras Adamas Silveris, vyko ikisezoninės NBA rungtynės, Jr. NBA projekto renginiai. Jūsų dėmesiui interviu su vienu LKF vadovų apie vizitą Abu Dabyje. Koks buvo šios kelionės į tikslas? Ši kelionė buvo skirta mūsų šiemet pasirašytos sutarties su NBA organizacija plėtojimui.
2022-10-13

Lietuvos sirgaliams skolingas besijaučiantis Balčiūnas tiki Maksvyčiu: „Reikia laiko, kad komanda subręstų pačio aukščiausio lygio pergalėms“

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Europos čempionate pademonstravo itin prastą rezultatą ir galutiniame reitinge mūsiškiams buvo skirta 15-ta vieta. Visgi pralaimėjimai turi priežastį – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pateko į „mirtininkų“ pogrupį, kuriame buvo kone keturios, įskaitant Lietuvą, stipriausios Europos čempionato komandos – Slovėnija, Prancūzija, Vokietija ir galop Lietuva.
2022-09-12

Druskininkuose įkurtas „Merginų krepšinio centras“ kviečia sportuoti 14-15 m. merginas iš visos Lietuvos

Neseniai Druskininkuose įkurtas „Merginų krepšinio centras“ pradeda 14-15 metų merginų atranką! Kviečiamos merginos iš visos Lietuvos atvykti ir pamatyti gyvenimo ir sportavimo sąlygas, susipažinti su būsimais treneriais ir mokytojais. Krepšininkės gyvens LSC sporto komplekse „Druskininkai“. Merginoms bus užtikrintas maitinimas bei mokama stipendija. Merginos lankys „Atgimimo“ mokyklą, kurioje bus suformuota speciali sporto klasė.
2022-07-27

Oficialu: keičiasi rinktinės draugiškų rungtynių varžovai, datos ir arenos

 Lietuvos krepšinio federacija praneša apie pasikeitimus vyrų rinktinės rungtynių kalendoriuje. Rugpjūčio 4 d. Panevėžio „Cido“ arenoje turėjusios vykti Lietuvos ir Estijos rinktinių rungtynės keliamos į Klaipėdos „Švyturio“ areną. Rugpjūčio 8 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje turėjusios vykti Lietuvos ir Šiaurės Makedonijos rinktinių rungtynės neįvyks. Vietoj šių rungtynių Lietuva rugpjūčio 10 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje žais draugiškas rungtynes su Suomija.
2022-07-11

Ateities perspektyvos: ar dar įmanoma atgaivinti Lietuvos moterų krepšinį?

Kadaise aukso medaliai, o dabar trys iš eilės praleisti Europos moterų krepšinio čempionatai. Tokie yra pastarųjų metų Lietuvos rinktinės pasiekimai. Tačiau tokia statistika slepia ne vieną gilesnę sistemos problemą, su kuriomis moterų krepšinio specialistai ir sportininkės susiduria kiekvieną dieną. Kritikos strėlės lekia ir į pasikeitusią atrankos varžybų sistemą.
2022-05-12

LKF sekretorius Mindaugas Balčiūnas: „Brazdeikis pareiškė tvirtą apsisprendimą atstovauti Lietuvai“

Europos krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė bus stipriausios sudėties, tikėtina, su persigalvojusiu Edgaru Ulanovu ir NBA rungtyniaujančiu Ignas Brazdeikis. Tokią žinią atskleidė Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. Viena iš LKF galvų tiki, kad Lietuva vėl subrendo medaliams. „Lietuva visą laiką kėlė pačius aukščiausius tikslus, ir, džiaugiuosi, kad perspektyva šviesi.
2022-04-20

Lietuvos krepšinio federacijos vadovai Ženevoje susitiko su FIBA atstovais

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas ir generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas pirmadienį lankėsi centrinėje FIBA būstinėje, esančioje Ženevoje (Šveicarija), kur kartu su FIBA generaliniu sekretoriumi Andreas Zakliu ir FIBA Europe vykdančiuoju direktoriumi Kamiliu Novaku aptarė aktualius klausimus.
2022-04-05

Arūnas Valinskas išplūdo SEL: tegu jo koncertai tampa praeitimi

Arūnas Valinskas antradienį išplatino viešą kreipimąsį į žiniasklaidą, kuriuo kviečia jos priemones nustoti skelbti informaciją apie į skandalą įsivėlusį atlikėją Egidijų Dragūną–SEL. „Mielieji,  Kreipiuosi į visas žiniasklaidos priemones – radijo stotis, TV kanalus, portalus ir t.t. Tiesiog prašau išimti iš savo grojaraščių, repertuarų, aprašomų naujienų tokį išgamą kaip Egidijų Dragūną – SEL'ą. Pamirškime, kad jo nebebūtų mūsų gyvenimuose.
2022-03-01

Egidijus Dragūnas perlenkė lazdą: kandūs pasisakymai apie karą įsiutino žmones, iš grupės traukiasi nariai

Sekmadienio vakarą po socialinius tinklus ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame atlikėjas Egidijus Dragūnas-Sel kalba apie karą Ukrainoje, kaip apie „savaime suprantamą“ dalyką. Pasak dainininko, tai, kas šiuo metu vyksta Ukrainoje, yra „natūralus planetos išvalymas“. Vaizdo įraše, kuris vėliau buvo ištrintas, E.Dragūnas rėžė be užuolankų: „Daugelis manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau.
2022-02-28

Į Lietuvą atvykti nenorėję bosniai persigalvojo, bet susidūrė su problemomis

Bosnijos ir Hercegovinos krepšinio federacija oficialioje interneto svetainėje skelbia, kad į Lietuvą vykti neketina. „Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) šiandien vakare pateikė neigiamą atsakymą į Bosnijos ir Hercegovinos krepšinio asociacijos prašymą atidėti sekmadienį (vasario 27 d.) numatytas Lietuvos ir Bosnijos ir Hercegovinos rinktinių rungtynes. Tačiau tai nereiškia, kad mūsų rinktinė pasaulio čempionato atrankos varžybose keliaus į Vilnių.
2022-02-26

Varžovai dėl saugumo atsisako vykti į Vilnių – antros Lietuvos ir bosnių rungtynės pakibo ant plauko

Antrosios Lietuvos ir Bosnijos ir Hercegovinos vyrų krepšinio rungtynės Vilniuje pakibo ant plauko. Naujienų portalo tv3.lt žiniomis, bosniai informavo lietuvius, kad nevyks į Vilnių, apie tai informavo ir FIBA vadovybę. Tai patvirtino ir Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. Rungtynės turėjo įvykti sekmadienį, o jas transliuoti – TV3 televizija ir portalas tv3.lt.
2022-02-25

LKF būstinėje – permainų vėjai, federacijos atstovas kalba apie reorganizavimą

Naujoji Lietuvos krepšinio vadovybė kibo į darbus. Generalinis federacijos sekretorius Mindaugas Balčiūnas tv3.lt patvirtino, kad jau įvyko susitikimai su administracijos darbuotojais, kurių dalis palieka savo dabartines pareigas, kartu įvyks tam tikras ir atsakomybių perskirstymas. Portalo lrytas.lt žurnalistas Laurynas Ribakas pirmasis pranešė, kad dalis LKF senbuvių darbo federacijoje netęs.
2021-09-28

LKF prezidento rinkimai prasidėjo: Mindaugui Balčiūnui užkliuvo balsų skaičiavimo komisija

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ataskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje – kivirčas. Vydo Gedvilo komandoje į generalinio sekretoriaus pareigas pretenduojantis Mindaugas Balčiūnas turėjo savo pasiūlymą komisijai. Veteranų lygos prezidentas Algimantas Anužis sėkmingai buvo patvirtintas konferencijos vadovu ir jo užduotis buvo pasiūlyti balsų skaičiavimo komisiją. Keturis kandidatus pristatęs A. Anužis tikėjosi greito patvirtinimo, bet iš savo vietos staigiai stojo M. Balčiūnas.
2021-09-07

Apeliacinis teismas paliko galioti išteisinamąjį nuosprendį Balčiūnui ir LKF

Lietuvos Apeliacinis teismas pirmadienį atmetė prokuratūros skundą ir paliko galioti žemesnės instancijos teismo nuosprendį, kurio buvo išteisinti sukčiavimu ir dokumentų klastojimu kaltinti buvęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas ir pati Lietuvos krepšinio federacija. Apeliacinis teismas bylą nagrinėjo po to, kai prokurorai apskundė 2018 metų spalio mėnesio Vilniaus apygardos teismo sprendimą, kuriuo M. Balčiūnas ir LKF buvo visiškai išteisinti.
2020-03-23

Apeliacinis teismas apklausė Krepšinio federacijos bylos išteisintuosius

Lietuvos apeliacinis teismas ketvirtadienį apklausė išteisintuosius Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) byloje. Per posėdį buvęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas, buvęs Panevėžio meras Vitalijus Satkevičius, buvęs jo patarėjas Darius Simėnas, LKF atstovė Ramutė Alvyrutė Čižauskaitė ir kiti kaltinamieji teigė, kad visi parodymai, duoti pirmos instancijos teismui, yra teisingi bei prašė Apeliacinio teismo teisėjų kolegijos remtis jais.
2019-05-02

Apeliacinis teismas ėmėsi LKF bylos: prokurorai reikalauja principingumo

Lietuvos apeliacinis teismas trečiadienį pradėjo nagrinėti Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) bylą. Vilniaus apygardos teismas pernai spalio mėnesį visiškai išteisino buvusį federacijos generalinį sekretorių Mindaugą Balčiūną ir kitus kaltinamuosius dėl veiksmų, susijusių su pasirengimu 2011-ųjų Europos krepšinio čempionatui. Prokurorai teismo prašo pakeisti nuosprendį ir nuteisti juos dėl piktnaudžiavimo ir sukčiavimo.
2019-04-24

„G&G Sindikatas“ pristato naują albumą, tačiau tai ne vienintelė staigmena

Šalies hip-hopo gerbėjams šiandien ypatinga diena. Po maždaug dvejus metus trukusio intensyvaus kūrybinio proceso „G&G Sindikatas“ pristato naujausią savo darbą – albumą „99“. Jį pristatydamas, ketvertas praskleidžia ir kovo 16 d. Kauno „Žalgirio“ ir 24 d. Vilniaus „Siemens“ arenose vyksiančių koncertų paslapties šydą. Nemažą dalį didžiuosiuose koncertuose skambėsiančių kūrinių sudarys naujojo albumo dainos.
2018-02-07

Įvertinkite: Dagna pristato naujausią savo dainos „Inner Sunrise“ vaizdo klipą

Profesionali dainininkė Dagna savo gerbėjams pristato naują dainą „Inner Sunrise“, kuri, kaip pati sako, suteikia sparnus ir leidžia klausytojams dar kartą išgyventi tikrosios meilės jausmus. „Ši daina kol kas turi tik akustinę versiją. Muziką atlieka mano geras bičiulis pianistas Mindaugas Balčiūnas. Tačiau tikiu, jog ateityje ji suskambės pritariant ir daugiau instrumentų“, – pristatydama dainą kalbėjo atlikėja Dagna.
2017-10-18

Kimba į mokslus: Donatas Motiejūnas sieks tapti krepšinio treneriu

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjas, vienas perspektyviausių Lietuvos ir Europos krepšininkų Donatas Motiejūnas sieks sporto mokslo žinių. Penkis sezonus NBA krepšinio lygoje praleidęs kaunietis pasirašė Laisvojo klausytojo sutartį su Lietuvos sporto universitetu (LSU) ir nuo rudens studijuos Treniravimo sistemas. „Kiekvienas krepšininkas, dar tęsdamas sportininko karjerą, pradeda mąstyti apie savo ateitį.
2017-08-08

Premjera: grupė „balú“ pristato naują vasarišką dainą

Neseniai savo muzikinį kelią pradėjusi elektroninės muzikos grupė „balú“, į kurią susibūrė scenos profesionalai Gintė Sičiūnaitė, Julius Valančauskas ir Mindaugas Balčiūnas, pristato jau trečiąjį savo kūrinį „City Voices“ (liet. „miesto balsai“). „Labai džiaugiamės ir tuo pačiu jaudinamės, pristatydami naują savo dainą. Į ją idėjome ypatingai daug darbo ir širdies, tad jei patiks – norime labai paprašyti leisti mums apie tai sužinoti.
2017-07-18

Kuo gresia radikalūs išblaivinimo planai: mokama Jūros šventė ir jokio tradicinio alaus

Tautos balsas skinasi kelią į valdančiųjų protus. Seimo sveikatos reikalų komitetas pritarė, kad nemokamose šventėse ir mugėse būtų leidžiama prekiauti alkoholiu tam skirtose zonose. Švenčių organizatoriai tikisi, kad tam pritars ir parlamentarai. Priešingu atveju laukia daug nepatogumų. Jei vis tik būtų pasirinktas radikalesnis kelias ir prekiauti alkoholiu nemokamuose renginiuose būtų uždrausta, kai kurių švenčių organizatoriai žada imtis priemonių. Viena iš jų – simbolinis mokestis.

Per plauką nuo tragedijos: iš eketės ištrauktas vaikas

Biržų policijos pareigūnas Mindaugas Balčiūnas pasakoja, kad į berniuką dėmesį atkreipė dar iki nelaimės. Mat kol jis vedžiojo šunį, vaikas anksti ryte nesiskubino eiti  mokyklos link, o Apaščios upės pakrantėje vis dūko su sniegu.   „Čia jis šliaužė nuo to kalno, aš dar pagalvojau, kad drąsus jis, apačioj ledas plonas, nuo to kalno čiuožiant gi tiesiai į vandenį. Aš taip vaikščiojau ir akyse jį vis sekiau. Nu maža kas, ir pasitvirtino“, - pasakoja M. Balčiūnas.
Aktualijos 2016-11-10

Biržuose ištrauktas iki kaklo lediniame vandenyje paniręs pradinukas

Ketvirtadienio rytą Biržų policininkas išgelbėjo į upę įkritusį berniuką. Kaip pranešė policija, Biržų rajono policijos komisariato tyrėjas Mindaugas Balčiūnas išgirdo nuo upės pusės sklindantį vaiko balsą. Pribėgęs pamatė iki kaklo į ledinį vandenį panirusį berniuką ir nedelsdamas šoko jo traukti. Laimei, pradinukas buvo tik stipriai sušalęs.
Kriminalai 2016-11-09

Mindaugas Balčiūnas: galima rengti alternatyvius pasaulio ir Europos krepšinio čempionatus

„Šiuo metu vyksta krepšiniui naudingi procesai, nes šantažuodama Europos klubus, lygas, šalių federacijas FIBA greitai sunaikins save. Būtų labai naudinga visiems, jei dabartiniai tarptautinės krepšinio federacijos vadovai pasitrauktų. Tada išsivalys, išsigrynins visa dabartinė ydinga sistema“, – portalui tv3.lt pareiškė buvęs Lietuvos krepšino federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. Pastaruoju metu įsiliepsnojo karas tarp FIBA ir Eurolygos.
2016-03-23

60 Lietuvos savivaldybių - nemokamos sporto treniruotės

Kūno kultūros ir sporto departamentas, bendradarbiaujant su Lietuvos sporto universitetu bei profesionalių sporto trenerių komanda ir asmeninių trenerių portalo „Sporto birža“ įkūrėja Vlada Musvydaite, pristato naujausią projektą, skatinsiantį sportuoti visą Lietuvą - „Judėjimas - sveikatos šaltinis“. Lapkritį ir gruodį truksiantis projektas kuriamas kiekvieno lietuvio sveikatos vardan, mat organizatoriai aplankys 60 šalies savivaldybių, kuriose bendruomenių narius, šeimas ir net senjorus kvies...
2015-11-17

LSU kancleriui M. Balčiūnui suteiktas Vusterio universiteto garbės profesoriaus vardas

Lietuvos sporto universiteto (LSU) kancleris Mindaugas Balčiūnas tapo Vusterio (Didžioji Britanija) universiteto garbės profesoriumi. Iškilminga inauguracija vyko ketvirtadienio vakarą naujai atidarytoje bei 3000 vietų turinčioje krepšinio arenoje. Inauguracijos metu M. Balčiūnas skaitė pranešimą apie pasaulinį krepšinio fenomeną, apžvelgdamas krepšinio sporto šakos raidos, mokslo, kultūros ir ekonomikos aspektus.
2013-10-18

Naujam gyvenimui keliamas šimtametis Žagarės parkas

 Lidija Jankauskienė, LRT televizijos laida „Panorama“, LRT.lt Žagarė ruošiasi pateisinti kultūros sostinės vardą. Iki 2015 metų bus pabaigta tvarkyti miesto aikštė, naujam gyvenimui prikeltas šimtametis Žagarės parkas. Per 60 ha užimantis vienas didžiausių ir gražiausių šalies parkų pradėtas kurti XVIII amžiuje, XIX a. pabaigoje jo projektą sukūrė dendrologas Georgas Kuphaldtas. Tada pasodinta apie 200 rūšių augalų, kartu ir labai retų. Kai kurie jau sunykę, kitus aplaužė vėtros.
Lietuva 2013-02-10

Iš areštinės į laisvę paleista viešbučio „Romantic“ savininkė

Mėnesį areštinėje praleidusi panevėžietė verslininkė Dalia Kuklierienė išėjo į laisvę. Trečiadienio pavakarę prokuratūra nutarė kardomąją priemonę – suėmimą jai pakeisti į 80 tūkst. litų užstatą, rašytinį pasižadėjimą neišvykti, dokumentų paėmimą ir įpareigojimą periodiškai registruotis policijos įstaigoje, praneša portalas lrytas.lt. D. Kuklierienė buvo STT pareigūnų sulaikyta sausio 7 dieną, o po dviejų dienų suimta mėnesiui.
Kriminalai 2013-02-06

S. Jovaiša: dėčiau galvą dėl M. Balčiūno reputacijos ir skaidrumo

Nemira Pumprickaitė, LRT televizijos laida „Savaitė“ Po dešimties dienų areštinėje Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas šią savaitę išėjo į laisvę. Panevėžio apygardos teismas, išklausęs advokatų ir prokurorų argumentus, nusprendė panaikinti kardomąją priemonę suėmimą. Tai buvo pirmoji M. Balčiūno advokatų pergalė.
Į viršų