Svarbią pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (31-35) ekipa, kuri namuose 133:126 (36:26, 36:32, 38:38, 23:30) pranoko Atlantos „Hawks“ (37-31) klubą ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Lietuvis per 41 minutę pelnė 30 taškų (9/11 dvit., 3/3 trit., 3/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, dukart prasižengė ir perėmė vieną kamuolį.

Šeimininkai sėkmingiau žaidė pirmoje pusėje ir vienu metu pirmavo dviženkliu skirtumu. Vis dėlto svečiai nebuvo linkę pasiduoti ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje priartėjo iki trijų taškų (121:124).

Bet tadą svarbią ataką užbaigė Carisas LeVertas. Taikliu metimu atsakė ir „Hawks“, tačiau atsakymą vėl surado šeimininkai, o galiausiai pergalę jie įtvirtino baudų metimais.

„Pacers“ gretose už D. Sabonį rezultatyviau žaidė tik C. LeVertas, surinkęs 31 tašką ir atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų.