Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynes namuose su „Osasuna“ baigė lygiosiomis 1:1 ir prarado pirmuosius taškus šiame sezone.

Viniciusas Junioras 42-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Kike Garcia 50-ąją minutę galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Unai Garcia už pražangą buvo nubaustas raudona kortele, o K.Benzema 79-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo po VAR peržiūros skirto vienuolikos metrų baudinio. Netrukus prancūzas pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

„Barcelona“ ir „Real“ komandos po septynerių sužaistų rungtynių turi surinkusios po 19 taškų ir atitinkamai rikiuojasi pirmoje bei antroje turnyrinės lentelės vietose.