Benedikto Vanago treniruotėje šturmano kėdę išbandė NBA krepšininkas

Stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA rungtyniaujantis Kanados lietuvis Nik Stauskas atostogoms pasirinko Lietuvą. Penkių dienų vizitą senelių žemėje „Philadelphia 76ers” puolėjas pradėjo nuo pažinties su greičiausiu Dakaro lietuviu Benediktu Vanagu. Zarasų apylinkėse vykusioje ralio treniruotėje Kanados rinktinės atstovas iš arti pamatė kitos sporto šakos profesionalų darbą, pasimatavo šalmą ir išbandė šturmano kėdę.

15

„Pirma diena Lietuvoje buvo puiki. Buvau labai pavargęs, nes iš Toronto keliavau septyniolika valandų. Bet kai įlipau į ralio automobilį, pabudau (juokiasi). Nerimavau dėl savo gyvybės, tačiau buvau gerose rankose. Trasoje Benediktas buvo neįtikėtinas. Jo vairavimas man paliko įspūdį. Vis dar nesuprantu, kaip taip greitai ir tiksliai galima vairuoti,“- po testų su „General Financing team Pitlane“ komanda kalbėjo krepšininkas.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Benedikto Vanago treniruotėje šturmano kėdę išbandė NBA krepšininkas

Benedikto Vanago Facebook paskyroje pasirodžiusi nuotrauka su krepšininku netruko surinkti tūkstančio like‘ų. Dalis lenktynininko fanų džiaugėsi netikėtu susitikimu, kita dalis – piktesnioji – komentaruose pabandė įkasti Kanados, o ne Lietuvos rinktinei atstovaujančiam atletui.

REKLAMA

„Žinau, kad jo pasirinkimas yra atstovauti Kanadą. Yra Niką dėl to kritikuojančių. Tačiau dėl to man jis nėra nei kiek mažiau lietuvis. Mūsų svečias žino, kas yra Vytis, supranta lietuvių kalbą, gali ir moka ja kalbėti, bet kuklinasi - kas yra normalu staiga pakeitus aplinką. Man garbė susipažinti su tokio lygio profesionalu, parodyti komandos užkulisius, ralio aplinką. Ir džiaugiuosi, kad jau pirmą viešnagės dieną pažintį su Lietuva jis pradėjo nuo autosporto,“- pasakojo B. Vanagas.

22 metų 198 cm puolėjas Lietuvoje planuoja praleisti penkias dienas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų