Antradienį Vilniuje, „Siemens“ arenoje, Lietuvos krepšinio federacija (LKF), Moksleivių krepšinio lyga (MKL) ir bendrovė „Kraft Foods Lietuva“ pratęsė bendradarbiavimo sutartį trejiems metams.

„MKL yra šalies krepšinio piramidės pagrindas. Tai svarbiausia lyga Lietuvoje. Pamainos rengimas labai svarbus dalykas, todėl ši lyga turi būti tinkamai finansuojama“, - sakė LKF prezidentas Vladas Garastas. Jis pridūrė, kad tokios lygos, kaip MKL, turbūt nėra jokioje kitoje pasaulio šalyje.

„Kai atsiranda rėmėjas, atsiranda ir rezultatai. Žinau, ką reiškia finansinė parama lygai. Tai pajutau aš, pajus ir kiti“, - teigė pastaruoju metu Milano „Armani Jeans“ (Italija) komandai atstovavęs buvęs MKL varžybų dalyvis Jonas Mačiulis.

Bendradarbiavimo sutartį pasirašė V. Garastas, MKL direktorius Dainius Čiuprinskas ir vienas „Kraft Foods Lietuva“ vadovų Renatas Alekna.

„Kraft Foods Lietuva“ su LKF bendradarbiauja nuo 1996-ųjų, o MKL veikloje aktyviai dalyvauja nuo pat jos įkūrimo 2001 metais. „Kraft Foods Lietuva“ šalies moksleivių krepšiniui yra skyrusi per 3 mln. litų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų