Adrijos lygoje intrigos tradiciškai nepagailėjo Serbijos sostinės komandų derbis. Belgrado „Crvena Zvezda“ (16/2) namų arenoje 88:86 (28:15, 27:23, 17:18, 16:30) palaužė Belgrado „Partizan“ (13/5).

„Crvena Zvezda“ startavo per šešias minutes susikraudama dviženklį pranašumą (15:4), o iki ilgosios pertraukos spėjo šią persvarą padvigubinti (48:27). Vis dėlto „Partizan“ sugebėjo atsitiesti.

Likus žaisti 11 sekundžių Rokas Giedraitis prasižengė prieš tritaškį metusį Jamesą Nunnally, o amerikietis pataikė visus baudų metimus ir išlygino rezultatą (86:86).

Kitoje aikštės pusėje dvitaškį pataikė Yago dos Santosas, o lemiamas metimas atsidūrė Aleksa Avramovičiaus rankose, tačiau pergalingu tapti galėjęs tritaškis tikslo nepasiekė.

Tai buvo jau ketvirtasis Belgrado derbis šį sezoną. Abu klubai tiek Eurolygoje, tiek Adrijos lygoje pasidalino po dvi pergales.

Rungtynėse dramos elementų netrūko – dar trečiajame kėlinyje po techninę pražangą užsidirbo abiejų komandų treneriai, mačo eigoje jomis nubausti buvo ir Milošas Teodosičius bei Zachas LeDay'us, tarp žaidėjų buvo ir daugiau kibirkščių. Neapsieita ir be smulkių objektų, kuriuos žiūrovai palaidė aikštelės.

R. Giedraitis nugalėtojams per 21 minutę surinko 10 taškų (1/1 dvitaškio, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 sykius prasižengė bei surinko 8 naudingumo balus.

15 taškų „Crvena Zvezda“ gretose pelnė Adamas Hanga (3/6 tritaškių), 14 – Joelis Bolomboy’us (7/9 dvitaškių, 13 atk. kam., 24 naud. bal.), 13 – Y. Dos Santosas (4/4 dvitaškių), 11 – Nemanja Nedovičius.

Tarp „Partizan“ žaidėjų išsiskyrė 19 taškų surinkęs J. Nunnally (3/7 tritaškių), 18 pridėjo Frankas Kaminsky (6/6 dvitaškių, 5 atk. kam., 2/2 tritaškių), 14 – Kevinas Punteris, po 13 – A. Avramovičius (2/7 tritaškių, 4 rez. perd.) ir Zachas LeDay’us (13/14 baud. met., 6 atk. kam., 4 klaidos).

Pergalė išlaikė „Crvena Zvezda“ pirmenybių lydere, „Partizan“ dalinasi antrąją vietą su Podgoricos „Budučnost“ (13/5). „Crvena Zvezda“ dvigubą Eurolygos savaitę namie priims Valensijos „Valencia“ ir Barselonos „Barcelona“, „Partizan“ lankysis Monake ir Bolonijoje.