Lietuvos vyrų futbolo rinktinė dar vienu pralaimėjimu baigė pasirodymą atrankoje į kitų metų pasaulio čepionatą. Valdo Ivanausko auklėtiniai Belfaste 0:1 (0:1) nusileido Šiaurės Airijai ir liko B grupės dugne.

Pirmasis ir vienintelis mačo įvartis krito 17-ąją minutę, kad Benas Šatkus nukreipė kamuolį į savus vartus.

Puikią progą išlyginti rezultatą 28-ąją minutę turėjo Justas Lasickas, atlikęs smūgį po grubios varžovų klaidos, bet kamuolį atrėmė vartininkas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Joshas Magennisas pasižymėjo galva, bet teisėjas užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė.

Antrame kėlinyje Lietuvai nepavyko sukurti realių progų, o varžovai dar kelis kartus pavojingai smūgiavo, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.

Per aštuoneriais rungtynes B grupėje Lietuva laimėjo tik kartą, patyrė septynis pralaimėjimus ir su trimis taškai liko paskutinė – penkta.

Pirmas tarpusavio rungtynes Vilniuje Šiaurės Airija buvo laimėjusi 4:1.

Prieš šį mačą Lietuvos rinktinę itin skaudžiai šienavo traumos, ypatingai – gynėjų grandį. Žaisti negalėjo Linas Klimavičius, Edgaras Utkus, Saulius Mikoliūnas, Rolandas Baravykas, Vykintas Slivka, o prieš pat skrydį trauma atsinaujino ir Edvinui GIrdvainiui.

Po rungtynių Belfaste Lietuvos rinktinė grįš į Vilnių, kur pirmadienį kontrolinėmis rungtynėmis su Kuveitu užbaigs 2021-uosius metus.