Kelialapį į pasaulio futbolo čempionatą anksčiau užsitikrinusi Vokietijos rinktinė J grupės atrankos rungtynėse 9:0 sutriuškino Lichtenšteino futbolininkus.

Jau 9–ąją minutę Lichtenšteinas liko žaisti mažumoje, kai raudoną kortelę už pražangą užsidirbo Jensas Hoferis.

Įvarčių fistą Ilkay‘us Gundoganas pradėjo 11-ąją minutę, kai užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį.

Netrukus krito dar trys įvarčiai per tris minutes – pasižymėjo Danielis Kaufmannas (20 min.), Leroy’us Sane (22 min.) ir Marco Reusas (23 min.). Antro kėlinio pabaigoje L. Sane pridėjo antrąjį savo įvartį ir rezultatas tapo 5:0.

Apsukas kiek apmažinę vokiečiai vėl įvarčiais prapliupo antro kėlinio pabaigoje – dukart mušė Thomas Mulleris (76 ir 86 min.), kartą – Ridle’as Baku (80 min.). Negana to, 89 min. į savus vartus įsimušė Maximilianas Goppelis.

Kitose rungtynėse Ispanijos rinktinė B grupėje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Graikijos futbolininkus.

Vienintelį ir pergalingą mačo įvartį pelnė Pablo Sarabia, kuris 26-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį.

A grupės susitikimas tarp Airijos ir Portugalijos rinktinių baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.