Be gimnastikos žvaigždės Biles likusi JAV rinktinė pralaimėjo prieš ruses Pamatykite rusių džiaugsmo ašaras

Antradienį Tokijo olimpiadoje vyko komandinės moterų sportinės gimnastikos varžybos, kuriose tradiciškai laukta įtemptos kovos dėl aukso tarp amerikiečių ir rusių.

JAV rinktinė savo sudėtyje turėjo keturiskart Rio de Žaneiro olimpinę čempionę Simonę Biles, kuri nereteai pavadinama geriausia gimnaste per istoriją. Visgi, šį kartą dar vieno aukso S.Biles pridėti nepavyko.

Už atraminį šuolį S.Biles gavo tik 13.766 balo ir beveik balu atsiliko nuo rusės Lilijos Achaimovos (14.733). Kaip vėliau paaiškėjo, nerimas dėl S.Biles rezultato nebuvo be pagrindo. JAV gimnastikos federacija pranešė, kad S.Biles dėl sveikatos problemų pasitraukė iš likusių komandinių varžybų. Vėliau buvo patikslinta, kad S.Biles nepatyrė traumos, tačiau turi psichologinių problemų

Be savo žvaigždės likusi JAV rinktinė prarado manevro laisvę – likusios 3 gimnastės privalėjo startuoti visose trijose likusiose rungtyse be keitimų ir tai padarė savo. Jordan Chiles už laisvuosius pratimus gavo vos 11.700 balo, o S.Biles šioje rungtyje būtų pajėgi rinkti daugiau nei 14 balų.

Lyderės balų JAV rinktinei galiausiai ir pritrūko. Amerikietės (166.096 balo) tenkinosi sidabru, auksą iškovojo rusės (169.528), o bronzą pelnė britės (164.096).

Rusijos olimpinio komiteto gimnastams Tokijo olimpiada kol kas klostosi idealiai. Pirmadienį komandines varžybas laimėjo ir šalies vyrai (262.500), kurie po dramatiškos kovos aplenkė japonus (262.397).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų