Dar vieną įspūdinga pergalę Rytų konferencijos pusfinalyje iškovojo Bruklino „Nets“ krepšininkai, kurie namuose 125:86 (36:19, 29:22, 30:24, 30:21) sutriuškino Milvokio „Bucks“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 2:0.

„Nets“ mačo iniciatyvą perėmė jau pirmajame kėlinyje. Po sėkmingų atkarpų jie pirmavo 27:15, po pirmojo kėlinio priekyje buvo 36:19.

Vėliau skirtumas tarp komandų tik augo.

Kevinas Durantas bei Mike‘as Jamesas pataikė po tritaškį ir „Nets“ persvara išaugo iki 27 taškų – 60:33.

Po pertraukos viskas per daug nepasikeitė. Brulino ekipa laimėjo kiekvieną kėlinį šiose rungtynėse, o skirtumas vienu metu tarp komandų buvo ir maždaug 50 taškų.

Galiausiai finalinė sirena užbaigė „Bucks“ krepšininkų agoniją.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė lyderis K. Durantas, kuris per 33 minutes įmetė 32 taškus (8/12 dvit., 4/6 trit., 4/5 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

Kyrie Irvingas pridėjo 22 taškus ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Giannis Antetokounmpo pelnė18 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

„Nets“ šiose rungtynėse vertėsi be Jameso Hardeno. Jis jau turėtų grįžti kitame serijos mače.

„Nets“: Kevinas Durantas 32 (6 rez. perd.), Kyrie Irvingas 22 (6 rez. perd.), Bruce'as Brownas ir Joe Harrisas po 13, Mike'as Jamesas 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 18 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Khrisas Middletonas 17, Jrue Holiday 13, Brookas Lopezas ir Brynas Forbesas po 10.