„Bayern“ treneris apie vieno iš klubo lyderių situaciją: „Viskas krypsta link to, kad Joshua turėtų pasiskiepyti“

Miuncheno „Bayern“ atstovaujantis 26-erių Joshua Kimmichas kiek anksčiau atvirai pareiškė, kad iki šiol nepasiskiepijo nuo covid-19. Vokiečiui neseniai teko izoliuotis dėl to, kad jis kontaktavo su covid-19 užsikrėtusiu asmeniu, o „Bayern“ klubas, „Bild“ teigimu, atsisakė mokėti algą neskiepytiems žaidėjams izoliacijos laikotarpiu.

Neseniai pranešta, kad ir paties J.Kimmicho covid-19 testas buvo teigiamas, todėl vokietis dar daugiau laiko praleis izoliacijoje ir nežais prieš „Arminia“, Dortmuno „Borussia“ ir „Barceloną“.

Vokietijos rinktinės treneris Hansi Flickas patikino, kad neseniai bendravo su J.Kimmichu. Jo teigimu, žaidėjas yra linkęs pakeisti nuomonę ir planuoja pagaliau pasiskiepyti.

„Viskas krypsta link to, kad Joshua turėtų pasiskiepyti. Jis yra tikras profesionalas ir supranta, kokia situacija dabar yra susiklosčiusi“, - sakė H.Flickas.

Pranešama, kad covid-19 užsikrėtė ir Ericas Maximas Choupo-Motingas. Šaltinių teigimu, jis taip pat buvo nesiskiepijęs ir pastaruoju metu izoliavosi dėl rizikingo kontakto.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų