„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse 2:0 nugalėjo „Cadiz“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Rogeris Marti 19-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Ferranas Torresas 21-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

Sergi Roberto 43-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0.

Robertas Lewandowskis per pridėtą pirmojo kėlinio laiką puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

„Barcelona“ po 22 sužaistų rungtynių turi surinkusi 59 taškus ir rikiuojasi pirmoje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje. Katalonai nuo antroje vietoje esančio „Real“ yra atitolę 8 taškų skirtumu.