cadiz

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cadiz“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cadiz“.

„Atletico“ gavo antausį nuo lygos autsaiderių

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 0:2 (0:1) nusileido „Cadiz“ futbolininkams.  Juanmi susitikimo pradžioje tiksliu smūgiu galva išvedė „Cadiz“ į priekį. Pirmajame kėlinyje puikia proga išlyginti rezultato nepasinaudojo Samuelis Lino, kurio smūgiuotą kamuolį atrėmė Conanas Ledesma.
2024-03-09

Ispanijos taurėje tęsiasi netikėtumai: vieni iš „La Liga“ lyderių krito prieš autsaiderius

Ispanijos taurėje ir toliau tęsiasi netikėtumai. Dar viena stipriausios šios šalies lygos komanda pralaimėjo prieš autsaiderius. Ketvirtadienį „Copa del Rey“ turnyre „Cadiz“ nesugebėjo nugalėti „Arandina“ komandos. Išvykoje „La Liga“ atstovai 1:2 krito prieš ketvirtajame divizione žaidžiančius varžovus.
2023-12-07

Rodrygo dublis „Real“ atnešė pergalę Ispanijoje, o Italijoje lyderiai sužaidė lygiosiomis

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Cadiz“ futbolininkus. Svečius į priekį išvedė Rodrygo, kuris 14-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos po puikaus reido nuginklavo vartininką. Pavojingų momentų sukūrė ir šeimininkai, bet ir svečiai antrojo kėlinio pradžioje neišnaudojo dar vieno idealaus šanso pasižymėti.
2023-11-27

2 įvarčių deficitą panaikinęs „Atletico" įsirašė tris taškus Ispanijoje

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3:2 įveikė „Cadiz“ futbolininkus. Svečiai pirmieji mače pelnė įvartį, kai Lucas Piresas 12-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Cadiz“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. O Rogeris Marti 27-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino svečių komandos pranašumą 2:0. Bet tada pabudo ir aikštės šeimininkai.
2023-10-02

Mačo pabaigoje atsigavusi „Barcelona“ iškovojo pirmą pergalę naujame „La Liga“ sezone

Sekmadienį pergalę Ispanijos „La Liga“ čempionate iškovojo „Barcelona“ ekipa, kuri namuose 2:0 nugalėjo „Cadiz“ ekipą. 73-ią minutę už diskusijas su arbitrais geltona kortele buvo nubaustas Pedri, tačiau tas pats Pedri 82-ą minutę kaire koja iš baudos aikštelės vidurio įmušė pirmąjį rungtynių įvartį.
2023-08-21

2 įvarčius per trumpą laiką pelnęs „Real" įsirašė pergalę Ispanijoje

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Cadiz“ futbolininkus.  Svečiai susikūrė labai daug progų pasižymėti, bet šeiminkus vis gelbėdavo fantastiškas vartininko žaidimas. Gerą progą susikūrė ir „Cadiz“, kai Alfonso Espino 12-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.
2023-04-16

„Barcelona“ Ispanijoje toliau skina pergales

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse 2:0 nugalėjo „Cadiz“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus. Rogeris Marti 19-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė. Ferranas Torresas 21-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.
2023-02-20

99-ąją minutę įvartį praleidęs „Atletico“ klubas krito prieš „La Liga“ autsaiderius

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2 – 3 turėjo pripažinti „Cadiz“ futbolininkų pranašumą. Theo Bongonda jau 1-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Cadiz“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Rubenas Sobrino per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.
2022-10-29

„Barcelona“ Ispanijoje krito prieš „La Liga“ autsaiderius

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 0:1 turėjo pripažinti „Cadiz“ futbolininkų pranašumą. Vienintelis ir pergalingas mačo įvartis krito, kai Lucas Perezas 48-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Cadiz“ į priekį 1:0. „Cadiz“ čempionate žengia vos 16-oje vietoje, „Barcelona“ išliko antroje pozicijoje.
2022-04-19

Nemažina apsukų: „Atletico“ didina persvarą nuo artimausių persekiotojų

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 4:2 nugalėjo „Cadiz“ futbolininkus ir papildė savo sąskaitą dar trimis taškais. Luisas Suarezas 28-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu išvedė „Atletico“ ekipą į priekį 1:0. Alvaro Negredo 35-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.   Saulis 44-ąją minutę tiksliu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Atletico“ naudai 2:1. L.Suarezas 50-ąją minutę sėkmingai rea...