Sekmadienį pergalę Ispanijos „La Liga“ čempionate iškovojo „Barcelona“ ekipa, kuri namuose 2:0 nugalėjo „Cadiz“ ekipą.

73-ią minutę už diskusijas su arbitrais geltona kortele buvo nubaustas Pedri, tačiau tas pats Pedri 82-ą minutę kaire koja iš baudos aikštelės vidurio įmušė pirmąjį rungtynių įvartį.

Pedri nuo tada, kai „Barcelona“ strategu tapo Xavi, pelnė 10 įvarčių, o 7 iš jų buvo pelnyti rezultatui esant 0:0.

Jau per pridėtą laiką, 90+4 minutę po Roberto Lewandowski perdavimo Ferranas Torresas įmušė antrąjį įvartį „Barcelona“ komandai ir užtikrino šeimininkams pergalę.

„Barcelona“ ekipai tai buvo pirmoji pergalė šiame „La Liga“ sezone, kadangi pirmose rungtynėse jie 0:0 sužaidė lygiosiomis su „Getafe“.