pedri

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pedri“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pedri“.

Mačo pabaigoje atsigavusi „Barcelona“ iškovojo pirmą pergalę naujame „La Liga“ sezone

Sekmadienį pergalę Ispanijos „La Liga“ čempionate iškovojo „Barcelona“ ekipa, kuri namuose 2:0 nugalėjo „Cadiz“ ekipą. 73-ią minutę už diskusijas su arbitrais geltona kortele buvo nubaustas Pedri, tačiau tas pats Pedri 82-ą minutę kaire koja iš baudos aikštelės vidurio įmušė pirmąjį rungtynių įvartį.
2023-08-21

Puikus Pedri įvartis padovanojo „Barcelonai“ pergalę prieš „Sevilla“

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Sevilla“ futbolininkus. Ronaldas Araujo 63-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau vartininkas atrėmė kamuolį ir nukreipti kamuolio į vartus nepavyko.  Gerardas Pique 69-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas nepakito.
2022-04-04

„Barcelonos“ futbolo komandoje du žaidėjai užsikrėtė koronavirusu

Didžiulis covid-19 protrūkis „Barcelonos“ klube neslūgsta – pirmadienį pranešta apie dar du naujus atvejus. Ferranas Torresas, kuris vos spėjo prisijungti prie „Barcelonos“, ir pirmadienį dalyvavo oficialioje pristatymo ceremonijoje, užsikrėtė covid-19. Kartu su juo virusas nustatytas ir jaunajam Pedri, mušinėjusiam kamuolį kartu su F.Torresu treniruotėje.
2022-01-04

Pedri seka Lionelio Messi pėdomis: laimėjo „Auksinio berniuko“ trofėjų

Italijos sporto dienraštis „Tuttosport“ pirmadienį pranešė, kad šių metų „Auksinio berniuko“ trofėjus atiteko 18-mečiui „Barcelonos“ talentui Pedri. Šis prizas tradiciškai įteikiamas geriausiam jaunajam pasaulio futbolininkui (iki 21 metų). Pedri rinkimuose surinko 318 taškų ir net 199 tšk. aplenkė Jude‘ą Bellinghamą (119). Tokio didelio skirtumo tarp rinkimų lyderių dar niekada nėra buvę.
2021-11-22

„Barcelona“ susitarė su jaunuoju talentu – išpirka siekia milijardą eurų

„Barcelona“ susitarė su saugu Pedri dėl sutarties pratęsimo, praneša žurnalistas Fabrizio Romano. Pasak šaltinių, nauja sutartis su aštuoniolikmečiu galios iki 2026-ųjų. Pagal naują sutartį žaidėjo išpirka siekia net 1 mlrd. eurų. Pusės sutarė dėl visų detalių, o oficialiai apie susitarimą bus paskelbta netrukus. Pedri sužaidė 73 rungtynes 2020/21 sezone – už „Barceloną“, suaugusiųjų ir olimpinę Ispanijos rinktines.
2021-10-13

Olimpinio vyrų futbolo turnyro starte – Egipto ir Ispanijos nulinės lygiosios

Tokijo vasaros olimpinių žaidynių oficialus atidarymas įvyks tik penktadienį, tačiau jau ketvirtadienį Japonijoje startavo olimpinis vyrų futbolo turnyras. Pirmosios rungtynės tarp Egipto ir Ispanijos rinktinių baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0 – 0. Danielis Ceballosas 28-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.
2021-07-22

Futbolas Tokijo žaidynėse visai kitoks, o vienas žaidėjas – dvigubai vyresnis

Europos futbolo čempionatas ir Pietų Amerikos „Copa America“ turnyras jau baigėsi, tačiau futbolo šventė šią vasarą tęsiasi. Japonijoje prasideda Tokijo olimpinės žaidynės, o jose vyks ir futbolo turnyras. Tiesa, jis visai kitoks nei įprasti, bet čia ryškių žvaigždžių taip pat netrūks. Futbolas tapo pirmąją sporto šaka, pradėjusia Tokijo žaidynes. Dar prieš oficialią atidarymo ceremoniją buvo sužaisti pirmieji moterų futbolo turnyro mačai.
2021-07-21

Jaunasis „Barcelonos“ talentas, stebinantis futbolo pasaulį

„Barcelona“ futbolo klubas išgyvena ne pačius geriausius laikus. Nesutarimai klubo vadodybėje, prasti rezultatai, Lionelio Messi noras išvykti. Vis dėlto šiame problemų fone galima atrasti ir šviesulių. Vienas tokių yra jau anksčiau futbolo ekspertų ir sirgalių apdainuotas 18-metis Ansu Fati, kuris tapo tikra sensacija. Puolėjas tapo startiniu klubo žaidėju ir ėmė mušti įvarčius. Visgi jį kiek sustabdė trauma, dėl kurios jis nežais kelis artimiausius mėnesius.