„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Sevilla“ futbolininkus.

Ronaldas Araujo 63-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau vartininkas atrėmė kamuolį ir nukreipti kamuolio į vartus nepavyko.

Gerardas Pique 69-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas nepakito.

Pedri 72-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelonos" ekipą į priekį 1:0.

Ludwigas Augustinssonas rungtynių pabaigoje atliko smūgį, tačiau Marcas Andre ter Stegenas meistriškai atrėmė kamuolį.

Po šios pergalės katalonai nuo pirmaujančio „Real“ vis dar atsilieka 12 taškų, tačiau yra sužaidę maču mažiau.