Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Cadiz“ futbolininkus.

Svečiai susikūrė labai daug progų pasižymėti, bet šeiminkus vis gelbėdavo fantastiškas vartininko žaidimas.

Gerą progą susikūrė ir „Cadiz“, kai Alfonso Espino 12-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Galiausiai mačui jau artėjant prie pabaigos Nacho Fernandezas 72-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0.

O netrukus Marco Asensio 76-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino „Karališkojo“ klubo pranašumą 2:0.

Po to Madrido ekipa dar turėjo šansų įmušti daugiau įvarčių, bet pritrūkdavo tikslumo.