Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3:2 įveikė „Cadiz“ futbolininkus.

Svečiai pirmieji mače pelnė įvartį, kai Lucas Piresas 12-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Cadiz“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

O Rogeris Marti 27-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino svečių komandos pranašumą 2:0.

Bet tada pabudo ir aikštės šeimininkai. Dar iki pertraukos Angelis Correa 32-ąją minutę puikiu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

O tada Nahuelis Molina 46-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Galiausiai spaudimą didinę „Atletico“ pasiekė savo, kai A.Correa 66-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Atletico" ekipos naudai 3:2.