Sekmadienį trečią pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iš eilės iškovojo „Manchester United“ ekipa, kuri svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Tottenham“ futbolininkus.

35-ą minutę „Man United“ į priekį galėjo išsiveržti po Edinsono Cavani įvarčio, tačiau pasitelkus VAR peržiūrą, teisėjai nusprendė, kad Scottas McTominay puldamas prasižengė.

„Tottenham“ ekipą į priekį 40-ą minutę išvedė Sonas Heungas-Minas, iš dešiniojo krašto sulaukęs puikaus Lucaso perdavimo.

Rezultatą „Man United“ ekipai išlyginti pavyko 57-ą minutę, kai Fredas pakartojo vartininko atremtą komandos draugo smūgį ir rezultatas tapo lygus 1:1.

79-ą minutę po Bruno Fernandeso perdavimo galva įvartį pelnė E.Cavani bei išvedė „Man United“ į priekį 2:1.

Dar vieną įvartį „Man United“ ekipai 90+6 minutę įmušė Masonas Greenwoodas bei užtvirtino svečių pergalę.

Po šių rungtynių „Tottenham“ išlieka septintoje pozicijoje ir 6 taškais atsilieka nuo ketvirtosios pozicijos, garantuojančios vietą kito sezono Čempionų lygoje, tuo tarpu „Man United“ su 60 taškų žengia antri, o nuo „Manchester City“ atsilieka 11 taškų.