Sekmadienį pergalę Italijos „Serie A“ pirmenybėse iškovojo Turino „Juventus“ (62 tšk.) ekipa, kuri namuose 3:1 nugalėjo „Genoa“ (32 tšk.) futbolininkus.

„Juventus“ ekipą į priekį jau 4-ą susitikimo minutę išvedė Dejanas Kulusevski, o 22-ą minutę Alvaro Morata padvigubino persvarą.

Antrojo kėlinio pradžioje, 40-ą minutę, „Genoa“ žaidėjas Gianluca Scamacca sušvelnino svečių deficitą iki minimumo (1:2), tačiau 70-ą minutę Westonas McKennie atstatė dviejų įvarčių „Juventus“ persvarą.

„Juventus“ su 62 taškais žengia trečioje Italijos čempionato vietoje ir tašku atsilieka nuo „AC Milan“ bei 11 taškų – nuo Milano „Inter“.

„Genoa“ su 32 taškais žengia tryliktoje pozicijoje.

Kitose rungtynėse „Napoli“ (59 tšk.) svečiuose 2:0 nugalėjo „Sampdoria“ (36 tšk.) ekipą.

Po įvartį „Napoli“ pelnė Fabianas Ruizas ir Victoras Osimhenas.