Turine (Italija) tęsiasi baigiamasis metų ATP turo turnyras – „Nitto ATP Finals“. Jame žaidžia 8 geriausi sezono tenisininkai.

„Žaliojoje“ grupėje vietą pusfinalyje jau užsitikrino serbas Novakas Džokovičius (ATP-1). Jis grupės lyderių mače per 69 minutes 6:3, 6:2 nugalėjo rusą Andrejų Rubliovą (ATP-5) Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.

Serbas problemų turėjo tik pačioje mačo pradžioje, mat jau pirmajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją. Tiesa, antrajame geime N.Džokovičiui pavyko išlyginti rezultatą, o tada prasidėjo jo dominavimas. Per likusią mačo dalį serbas laimėjo dar tris varžovo padavimų serijas, o rusui daugiau „break pointų“ nebesuteikė.

N.Džokovičius pirmaisiais padavimais laimėjo net 87 proc. įžaistų kamuoliukų (A.Rubliovas – 68 proc.) ir padarė vos 8 neišprovokuotas klaidas (A.Rubliovas – 26).

Taip pat pranešta, kad turnyre nebežais graikas Stefanos Tsitsipas (ATP-4). Jis pirmajame ture nusileido A.Rubliovui ir nusprendė nebetęsti turnyro dėl alkūnės traumos. Graiko vietą užims britas Cameronas Norrie (ATP-12), kurio trečiadienį vakare lauks norvegas Casperas Ruudas (ATP-8).

Į pusfinalį pateks po 2 geriausius abiejų grupių tenisininkus.