Šeštosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Atlantos "Hawks" klubas išvykoje 111:87 (36:23, 15:22, 41:21, 19:21) sutriuškino Bruklino "Nets" ekipą ir, laimėjęs seriją iki keturių pergalių 4-2, po ketverių metų vėl pateko į konferencijos pusfinalį.

Rungtynes stebėjo 17,7 tūkst. žiūrovų.

"Hawks" krepšininkai laimėjo visus tris serijos susitikimus savo aikštėje - pirmuosius du 99:92 ir 96:91 bei penktą 107:97, o "Nets" komanda nugalėjo varžovus namuose trečiosiose ir ketvirtosiose - 120:115 (po pratęsimo) ir 107:97 - rungtynėse.

25 taškus nugalėtojams lemiamame mače pelnė Paulas Millsapas, po 20 - DeMarre'as Carrollas ir Kyle'as Korveris, 18 - Alas Horfordas, 12 - Dennisas Schroderis.

Šeimininkų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Brookas Lopezas (19 tšk.), Deronas Williamsas (13 tšk.), Joe Johnsonas (12 tšk.) ir Jarrettas Jackas (11 taškų).

Beje, visus šios serijos susitikimus laimėjo komandos, kurios buvo priekyje jau po pirmojo kėlinuko.

NBA lygos atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos pusfinalyje "Hawks" krepšininkai žais su Vašingtono "Wizards" komanda, kuri ketvirtfinalyje 4-0 (93:86 (po pratęsimo), 117:106, 106:99 ir 125:94) nepaliko vilčių Toronto "Raptors" ekipai su Jonu Valančiūnu.

Pirmosios serijos rungtynės jau antradienį numatytos Altantoje.