REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antradienį Kaune prasideda svarbiausias metų krepšinio renginys Lietuvoje – olimpinis atrankos turnyras. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda kovas dėl vienintelio kelialapio į Tokijo žaidynes.

Antradienį Kaune prasideda svarbiausias metų krepšinio renginys Lietuvoje – olimpinis atrankos turnyras. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda kovas dėl vienintelio kelialapio į Tokijo žaidynes.

REKLAMA

Olimpinę atranką lietuviai pradeda antradienį 19:30 val. rungtynėmis prieš Venesuelos krepšininkus.

Tv3.lt pokalbyje dalyvavo TV3 sporto žinių vedėjas Vilius Stalgaitis ir portalo krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, kurie apžvelgė Lietuvos krepšininkų galimybes ir galutinį Dariaus Maskoliūno pasirinktą dvyliktuką.

Galutiniame rinktinės žaidėjų dvyliktuke vietos neliko Vitorijos „Baskonia“ krepšininkui Tadui Sedekerskiui. Baskų ekipoje praėjusiame sezone T. Sedekerskis buvo laikomas vienu geriausių gynybos specialistų, o jo nepatekimas į Lietuvos rinktinės sudėtį sukėlė tikrą sumaištį internete.

Vienas po kito sirgaliai bedė pirštu į sąraše atsidūrusią Gyčio Masiulio pavardę ir peikė D. Maskoliūną tuo, kad jis neva į rinktinė pasikvietė G. Masiulį dėl tėvo Tomo Masiulio prašymų.

REKLAMA
REKLAMA

„Jie kaip visada, savi savus traukia. Gėda“, – taip ir netgi dar spalvingiau pylė internautai.

Vis dėlto, tiesioginio tv3.lt pokalbio svečiai atkirto visiems sirgaliams ir užtikrino, kad tokių procesų Lietuvos rinktinėje niekada nebuvo ir negali būti.

REKLAMA

„Man labiausiai nepatinka, kad visi sako, jog Gytis Masiulis į rinktinę pateko dėl tėvo. Reikia visiems pasakyti ir priminti, kad Masiulis net nekonkuravo su Sedekerskiu, tai yra skirtingų pozicijų žaidėjai. Tikrai niekas nėjo ir neprašė Dariaus Maskoliūno, kad paimtų Gytį į rinktinę dėl tėvo. Tokių dalykų rinktinėje nebūna, net negražu klausyti tokių nesąmonių“

„Sedekerskis individualiai yra vienas geriausių gynėjų komandoje, bet čia mes atsiremiame į klausimą: „Ar jis galėtų apsiginti prieš Dončičių?“. Turbūt, kad negalėtų, jei to negali padaryti ir ryškiausios NBA žvaigždės, tokios, kaip Kawhi Leonardas ar Paulas George‘as. Todėl mes turime žiūrėti į komandinę gynybą, treneriai juk žiūri vaizdo analizes, mato, kaip tam tikras žmogus dirba komandinėje gynyboje. Treneriai žino geriau“, – sakė E. Pulkovskis.

REKLAMA
REKLAMA

TV3 sporto žinių vedėjas V. Stalgaitis šį sirgalių nepasitenkinimą apžvelgė su šypsena veide. Pasak jo, „tėvo“ faktorius šiomis dienomis gali suveikti nebent mažo kaimelio gimnazijoje, bet ne rinktinėje.

„Dėl tėvo tu turbūt gali įprašyti žmogų į Kulautuvos gimnazijos rinktinę, bet mes kalbame apie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, kurios viršuje dar yra aibė žmonių, pati federacija ir kita. Pripažinkime faktą, kad Gytis Masiulis yra pakankamai geras, pakankamai aukšto lygio žaidėjas. Taip, galbūt mes būtume įtraukę kitus žaidėjus, bet būtent dėl to mes ir komentuojame situaciją, o treneris treniruoja komandą. Maskoliūnas žino geriau už visus tris milijonus sirgalių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Taip, mes visi tikėjomės, visi matėme Sedekerskį galutiniame dvyliktuke, bet čia reikia įžvelgti ir kitų pusių. Treneris aiškiai pasakė, ir aš su tuo sutinku, kad Tadas komandai negali daug duoti puolime – taip, tai yra akivaizdu. Kitas dalykas, ką išskyrė treneris, buvo komandinė gynyba. Tai yra stiprioji žaidėjo pusė, bet aš lygiai taip pat mačiau ne vieną momentą, kada jis iškrito iš konteksto komandinėje gynyboje. Maskoliūno argumentai atrodo teisingai“, – kalbėjo V. Stalgaitis.

Pilną pokalbio įrašą rasite šio straipsnio viršuje.

Rungtynės prieš Venesuelą prasideda antradienį 19:30, jas tiesiogiai rodys televizija TV3 ir naujos kartos televizija Go3.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų