Septintose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Atlantos „Hawks“ ekipa svečiuose 103:96 (25:28, 23:18, 28:25, 27:25) pranoko Filadelfijos „76ers“.

„Hawks“ seriją iki keturių pergalių laimėjo 4:3, o Rytų konferencijos finale susikaus su Milvokio „Bucks“ klubu

Atkakli kova vyko praktiškai viso mačo metu, o nugalėtojas sprendėsi tik rungtynių pabaigoje.

Atlantos ekipa likus kelioms minutėms pirmavo vos minimaliai (93:92), bet tada surengė kelias atakas be atsako ir atitrūko iki šešių taškų.

Per likusį laiką „Hawks“ neleido varžovams priartėti ir triumfavo rungtynėse bei visoje serijoje.

Pastarąjį kartą „Hawks“ į Rytų konferencijos finalą pateko 2015 metais.

Nugalėtojams Kevinas Heurteris per 39 minutes sumetė 27 taškus.

Trae Youngas per 43 minutes pridėjo 21 tašką ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusiems Joelis Embiidas per 40 minučių įmetė 31 tašką.

„76ers“: Joelis Embiidas 31 (11 atk. kam., 8 kld.), Tobiasas Harrisas 24 (14 atk. kam.), Sethas Curry 16.

„Hawks“: Kevinas Huerteris 27, Trae Youngas 21 (10 rez. perd.), Danilo Gallinari 17, Johnas Collinsas 14.