Arvydas Šikšnius: apie LKL klubų pasyvumą ir nepatinkančius palyginimus su Deividu Gailiumi

27-erių Arvydas Šikšnius šią vasarą tapo pirmuoju Klaipėdos „Neptūno“ naujoku. Kai prie uostamiesčio klubo vairo stojo buvęs Utenos „Juventus“ treneris Dainius Adomaitis, puolėjas buvo pirmas jo pageidaujamų žaidėjų sąraše. LKL bronzą Utenai padovanojęs duetas Klaipėdoje „Neptūnui“ bandys sugrąžinti prarastas pozicijas.

„Su treneriu buvome kalbėję, kad jis nori mane matyti savo komandoje, o aš pasakiau, kad norėčiau žaisti jo treniruojamoje ekipoje, – LKL.lt pasakojo A.Šikšnius. – Malonu vasaros pradžioje pasirašyti sutartį – nereikia laukti.“

Galbūt todėl praėjusį sezoną 11,4 taško rinkęs, 3,4 kamuolio atkovojęs ir 2,4 rezultatyvaus perdavimo atlikęs A.Šikšnius su nuostaba stebi LKL klubų veiksmus vasaros žaidėjų turguje. Krepšininką stebina komandų pasyvumas.

„Prienai čia labai greitai tvarkosi, – komentuodamas didžiausią įspūdį šią vasarą palikusių klubų veiksmus, šypsojosi A.Šikšnius. – Nežinau, dauguma komandų – pasyvios. Gal laukia, kol kris žaidėjų kainos. Bet ši vasara nustebino savo pasyvumu.“

REKLAMA

Kol kiti LKL klubai dar suka galvą, kokiais žaidėjais papildyti sudėtį, A.Šikšnius duodamas interviu LKL.lt kaip tik ramiai krovėsi daiktus į Klaipėdą.

„Dabar po truputį sportuoju ir bandau įgyti fizinę formą. Dabar pagrindinis mano dalykas – persikraustymas. Kaip tik dabar mėtau daiktus į krepšį. Kol neprasidėjo treniruotės, noriu įsikurti, kad po to nereikėtų kvaršinti galvos“, – juokėsi dvejų metų sutartį su „Neptūnu“ sudaręs žaidėjas.

– Ar treneris Dainius Adomaitis buvo svarbiausias jūsų argumentas persikelti į „Neptūną“? – LKL.lt paklausė A.Šikšniaus.

– Manyčiau, kad taip. Aišku, visada smagu žaisti arčiau namų, bet vis tiek, 10 mėnesių turi dirbti darbą, kuris tampa rutina, todėl nėra didelio skirtumo, ar būsi Vilniuje, ar Klaipėdoje, ar Šiauliuose.

– Kaip užsimezgė toks stiprus jūsų tarpusavio ryšys su D.Adomaičiu?

– Man patiko, kad mane išnaudodavo ir gaudavau daug minučių pasireikšti. Gaudavau man skirtus specialius derinius, užbaigdavau atakas. Man patiko ir gynybos sistema. Nėra nieko sudėtingo – tiesiog reikia dirbti ir stengtis.

– Koks bus jūsų vaidmuo naujoje komandoje? Galbūt atvykstate į Deivido Gailiaus vietą?

– Kol kas nieko nekalbėjome. Man čia tos kalbos, kad atvažiuoju vietoj Gailiaus ar ko, nežinau… Man nepatinka palyginimai. Esame skirtingi žaidėjai ir nėra taip, kad ateinu į jo vietą. Ateinu paprasčiausiai užimti savo vietą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų