Graikijos arbitražo teismui priėmus nepalankų Arvydui Macijauskui sprendimą, krepšininkas nedramatizuoja savo situacijos.

Interneto svetainėse netruko pasirodyti pranešimų, jog laisvu tapusiu krepšininku susidomėjo Ispanijos, Graikijos, Lenkijos klubai. Be to, per pokalbį telefonu žaisti Vilniaus „Lietuvos ryte“ Arvydui pasiūlė ekipos LKL čempionų treneris Rimas Kurtinaitis.

Ką apie žaidimą Lietuvos čempionų komandoje mano pats krepšininkas? Vakar pasikalbėjome su A.Macijausku, kuris situacijos nedramatizuoja ir ramiai svarsto apie savo ateitį.– Praėjo kelios dienos, kai sužinojote jums nepalankų Graikijos arbitražo teismo sprendimą. Gal per tas dienas paaiškėjo naujų detalių, o gal dar įmanoma toliau kovoti su „Olympiakos“?

– Žiūrėsime. Gal ir įmanoma toliau ieškoti teisybės. Bet toks sprendimas – visiškas absurdas.

– Laukdamas teismo sprendimo visą laiką savarankiškai treniravotės?

– Minimaliai. Pagal kontraktą vis dar priklausiau komandai, tad su jokiomis kitomis komandomis, išskyrus „Olympiakos“, dirbti negalėjau ir negalėjau žaisti su jokiais profesionaliais krepšininkais.

– Vadinasi, dabar jau galite treniruotis su kuria nors komanda?

– Jei reikia dirbti, tik rimtai. Manęs laukia daug darbo, daug pasiruošimo. O kad dėl malonumo su kokia nors komanda treniruočiausi, taip nebus.

REKLAMA

– Niekas neabejoja, kad jau šį sezoną rungtyniausite kurioje nors komandoje.


– Jei atvirai, apie tai dar nelabai mąstau. Reikia pabūti su savimi, subrandinti mintį, ko noriu iš gyvenimo.– Arvydai, jau turėjote pakankamai laiko – beveikt pusantrų metų – pabūti su savimi ir apmąstyti gyvenimo prasmę.

– Kai priklausai komandai ir kai žinai, kad teisiškai bylos negali pralaimėti, bet vieną dieną vis dėlto ją pralaimi, tai pakeičia planus.

– „Lietuvos ryto“ treneris R. Kurtinaitis su jumis kalbėjosi telefonu. Ar bandė jus įtikinti rungtyniauti Vilniaus klube?

– Su Kurtinaičiu bendravau, ir kai Lenkijoje individualiai ruošiausi. Dabar su juo normaliai draugiškai pasikalbėjome. Tuo viskas ir baigėsi.

– R. Kurtinaitis prasitarė, kad jūs pats jam paskambinsite ir pasakysite, ar norite žaisti komandoje.

– Nėra skirtumo, kuris kuriam paskambins. Gal aš pirmas ir neskambinsiu. Komandos juk dažnai keičia žaidėjus, negali žinoti, kaip ir kada kas nutiks.

– Turbūt ne paslaptis, kad pradėjote gauti pasiūlymų iš Europos klubų?

– Pasiūlymų yra turbūt tik žiniasklaidoje. Aš žinau, kad norint normaliai pradėti žaisti, reikia įdėti daug darbo. Sezonas dar neįpusėjęs, bet jau – lapkričio vidurys. O kur ruoštis, su kuo ruoštis? Nė vienai komandai nereikalingas šuo su penkta koja.

– Savo situaciją vertinate šaltai ir apgalvotai?

– Man jau ne 17 metų, kad išbėgęs į kiemą mojuočiau ir draskyčiausi. Reikia viską apmąstyti.

– Ką gi – linkime teisingo sprendimo.

* * *

Graikijos arbitražo teismas nusprendė, kad A. Macijausko ir „Olympiakos“ bylą laimėjo Graikijos krepšinio klubas. Toks sprendimas reiškia, kad „Olympiakos" neturės sumokėti 4,4 mln. eurų lietuviui, kuriuos jis būtų uždirbęs pagal sutartį, turėjusią galioti iki 2010 metų.


Rašyti komentarą...
2009-11-17 10:02:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
liudnas kazkoks Macas...
Atsakyti
0

k
kostas
2009-11-25 19:35:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
myliu as ta macijauska.. ;]
atgal i aikstele zmogau..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų