Artūras Milaknis varė į neviltį varžovus tritaškių liūtimi

Antrą pergalę Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro starte iškovojo ir vienvaldžiu antrosios konferencijos šešių ekipų D grupės lyderiu tapo Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubas su Artūru Milakniu.

Trečiadienį antrojo turo rungtynėse svečiuose „Uniks“ krepšininkai 85:79 (20:14, 23:19, 22:17, 20:29) įveikė Bandirmos „Banvit“ (Turkija) ekipą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 23 taškus, sugriebė 1 kamuolį, sykį suklydo ir prasižengė 2 kartus. Per 28 žaidimo minutes (28:06) A. Milaknis pataikė 7 tritaškius iš 9 bei 1 dvitaškį iš 2.

23 taškais prie pergalės prisidėjo Keithas Langfordas, 14 – Quino Colomas, 10 – Artiomas Parachouskis.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė A.J. Slaughteras (29 tšk.), Courtney Fortsonas (13 tšk.) ir Vidmaras Gašperas (12 taškų).

Kitų D grupės antrojo turo susitikimų rezultatai:

Salonikų „Aris“ (Graikija) – Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) 75:57

Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) – Trabzono „Trabzonspor“ (Turkija) 76:71 D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

REKLAMA

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 2 0 179-147

2. Salonikų „Aris“ (Graikija) 1 1 146-131

3. Trabzono „Trabzonspor“ (Turkija) 1 1 145-147

4. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) 1 1 140-145

5. Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 1 1 144-165

6. Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 0 2 149-168 Kitų trečiadienį sužaistų, tačiau neskelbtų, rungtynių rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

A grupė -

„Dolomiti Energia“ (Italija) – „Ewe Baskets“ (Vokietija) 80:69

Nantero JSF (Prancūzija) – Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 85:72 A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Nantero JSF (Prancūzija) 2 0 161-145

2. Trento „Dolomiti Energia“ (Italija) 1 1 177-167

3. Bilbao „Dominion Basket“ (Ispanija) 1 1 163-157

4. Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) 1 1 169-167

5. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 1 1 170-182

6. Oldenburgo „Ewe Baskets“ (Vokietija) 0 2 146-168 B grupė -

Brindizio „Enel“ (Italija) – Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija) 65:72

„Gran Canaria Herbalife“ (Ispanija) – „MHP Riesen“ (Vokietija) 95:75 B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (Ispanija) 2 0 174-149

2. Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija) 1 1 146-144

3. Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija) 1 1 154-155

4. Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) 1 1 158-161

5. Berlyno ALBA (Vokietija) 1 1 142-155

6. Brindizio „Enel“ (Italija) 0 2 144-154 C grupė -

Šarlerua „Spirou“ (Belgija) – Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija) 80:86

Venecijos „Umana Reyer“ (Italija) – Nansi SLUC (Prancūzija) 70:67 C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

REKLAMA

1. Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija) 2 0 173-148

2. Valensijos „Valencia basket“ (Ispanija) 2 0 161-139

3. Saragosos CAI (Ispanija) 1 1 148-157

4. Venecijos „Umana Reyer“ (Italija) 1 1 138-154

5. Nansi SLUC (Prancūzija) 0 2 138-144

6. Šarlerua „Spirou“ (Belgija) 0 2 150-166 E grupė -

Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) – Salonikų PAOK (Graikija) 76:66

Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) – Saratovo „Avtodor“ (Rusija) 79:103 E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 2 0 166-151

2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 1 1 176-156

3. Saratovo „Avtodor“ (Rusija) 1 1 188-169


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų